Masaj Ve Diyet Merkezi

İstanbul Gerçek Masaj Ve Diyet Beslenme Danışmanlık Merkezi İstanbul’da konumlanan, diyetisyenlik ve masaj alanında hizmet veren sektöründe uzman olarak deneyimli ve bilgili bir ekipleriyle faaliyet göstermektedir. Şirketimiz, sağlık ve formunuzu korumak için titizlikle hazırlanmış diyet programları, beslenme eğitimleri ve bireysel danışmanlık ile sizlere en doğru danışmanlık hizmetini arz etmektedir.

İstanbul Gerçek Masaj Ve Diyet Beslenme ve Danışmanlık Merkezimiz, mesai saatlerinin dışında da sizlere her zaman hizmet vermektedir. Sizler her an denetim altında tutulmak için size kişiselleştirilmiş çözümler sunabilmek için 24/7 destek sağlamaktadır

Tıbbi ve psikolojik değerlendirmelerimiz sayesindeki tecrübe edindiğimiz, sağlıklı ve başarılı bir yaşam tarzına ulaşmanıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. İstanbul Gerçek Masaj Ve Diyet Beslenme ve Danışmanlık Merkezi çalışanları profesyonel yaklaşımları ve size özel diyet programları sayesinde sizlere uzman desteği sunmaktan büyük memnuniyet duymaktadır.

İstanbul Gerçek Masaj Ve Diyet Beslenme ve Danışmanlık Merkezi, müşterilerine doğal ve stabil sonuçlar elde etmeleri için beslenme çözümleri ve programları üretmektedir. Bireysel diyet planımız ile kişisel tercihleriniz, ortak amacınız olan sağlıklı kilo kaybı hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Kendinizi çok özel hissedeceksiniz; doğru ve sağlıklı yöntemler ile her zaman tatlı ve mutluluk dolu hizmetler alacağınıza emin olun detaylı bir diyet ve masaj programınıza başlamak için bizimle irtibata geçin! Diyet programlarımızın yanında sizlere  özel spa masaj uygulamaları da öneriyoruz.

Pendik masaj spa sauna merkezi terapi merkezi

Özel Pendik Masaj yapmak bir yandan özellikle selülit ve yağlı bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak bölgesel zayıflama için metabolizma hızlandırıcı etki oluşturur. Diğer yandan da fazla yağlanma ve selülit sorunu olan bölgelerin tespit edilmesine yardımcı olur. Masaj ile birlikte kullanılan bir takım aromatik bitkisel yağlar selülit tedavisi için kullanılmaktadır. İstanbul masaj seansı almanın özellikle zayıflamak için çok farklı uygulama yöntemleri bulunmakla birlikte daha çok zayıflama ve masaj aletleri ile veya el ile masaj şeklinde iki ana gruba inceleyerek ayırmak mümkündür. Ayrıca üçüncü bir pendik masaj yöntemi olarak bu iki grubun karma uygulaması ile yapılan masaj yöntemi de sayılabilir. Lenf drenaj yöntemi gibi modern yöntemler de bölgesel zayıflamak için faydaları olan bir masaj türü olarak aklınızda kalabilir.

Masaj nasıl yapılır?

İyi bir masaj seansı geçirerek zayıflama ve bölgesel incelme amaçlarınıza ulaşabilmeniz için her şeyden önce iyi bir masaj uzmanına ihtiyacınız var anlamına gelmektedir. Masör veya masöz tarafından adı verilen masaj uygulamasını yapan kişinin el mahareti ve hassasiyeti ne kadar iyi ise cilt altı dokuları ve kasları hissederek kan dolaşımını artıran etki oluşturması o derecede kolay olmaktadır.

Leave a Reply