İstanbul Mega Spa Masaj Merkezi

İstanbul Mega Spa Masaj Merkezi, Özellikle İstanbul’un büyük hijyenik toplumsal ve özel masaj uygulama sektörleri tarafından desteklenen psikolojik ve vücut masaj hizmeti vermekte olan bir tasarım, yazılım ve ajans merkezidir. 2007 yılında kurulmuş olan bu mükemmel merkez ile beraber ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamakta ve Türkiye’nin her yerinden hizmet alabilmeniz bakımından mükemmel standartlarda üretimini sağlamaktadır. Pendik Masaj Web Tasarım, gerekli vücut haritaları ile yönlendirmeler, sosyal medya ve SEO etkinliğini arttırmak için ileri teknolojilere dayanan bilgi, hizmet ve üretim sunmaktadır ve size en uygun hizmeti seçme konusunda giderleri azaltmaya yardımcı olmaktadır.

onu ziyaret edenlerin

Pendik spa masaj merkezi

Firma Adı: İstanbul Mega Spa Masaj Merkezi , Sektör: Vücut masajı, Kuruluş Yılı: 2007, Konum: İstanbul, Pendik Anadolu yakası İstanbul’un büyük hijyenik toplumsal ve özel sektörleri tarafından desteklenen psikolojik vücut masaj hizmeti vermekte olan bir tasarım, yazılım ve termal masaj merkezidir.

2007 yılında kurulmuş olan bu mükemmel alanla beraber, ihtiyacınıza göre üretim sağlayarak, Türkiye’nin her yerinden hizmet alabilecek standartlarda özel hizmetler sunmaktadır. Pendik Spa Masaj Sauna, özel yöntemleri ile gerekli yönlendirmeleri, sosyal medya ve SEO etkinliklerini arttırmak amacıyla son derece ileri teknolojileri kullanarak, size özel eşsiz ve tam da ihtiyacınız olan hizmetleri sunmaktadır. Bu sayede, hizmet bedelinizi en aza indirmiş olursunuz. Aynı zamanda, masaj gibi bireysel ihtiyaçlarınız için size uygun seçeneği kolayca seçebilirsiniz. Pendik Spa Masaj Uygulama Merkezi, profesyonel ve deneyimli hassasiyetle üst düzey kalitede hizmet sunmaktadır. Sizler için geliştirdiğimiz özel masaj uygulamalarımız arasında bulunan Prenatal Masaj uygulamasının özellikle hamile bayanlar için tavsiye ettiklerini zira hamilelik döneminde hormonsal dengesizliğin getirdiği aşırı stres dalgalarını dizginlediğini belirtiyorlar peki bu masaj uygulamasının başka etkileri var mı?

  • Pendik Prenatal Masaj Uygulaması Nedir?

    Terapistlerimizin çoğu bu masajın vücudunuzdaki stres hormonlarını azaltabileceğini ve kaslarınızı gevşetebileceğini söylüyor. Ayrıca masaj, hamileyken çok önemli olan kan akışını artırabilir ve lenfatik sisteminizin toksinleri vücudunuzdan akıtarak en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlar.

    Hamilelik döneminde düzenli doğum öncesi uygulanacak masajları sadece rahatlamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda uykusuzluk, eklem ağrısı, boyun ve sırt ağrısı, bacak krampları ve siyatik rahatsızlıklarını da hafifletebilir. İstanbul Pendik masaj uygulamasına ek olarak, el ve ayaklarınızdaki şişliği azaltabilir, karpal tünel ağrısını hafifletir ve baş ağrıları ve sinüs tıkanıklığını azaltır. Bazı bilimsel çalışmalara göre, masaj ilaç kullanmadan da depresyonu kaldırabilir.

    Prenatal masajlar, hamilelik dönemizde geçirdiğiniz anatomik farklılıklara göre uyarlanır. Böylece klasik masajdan farklı olarak büyüyen karnınıza göre konumlandırılırsınız. Doğum öncesi yapılan Pendik masaj sırasında bacaklarınızda derin dokunun çalışmasını beklememelisiniz. Hafif basınç güvenli olsa da hamileler kan pıhtılarına karşı hassastır. Bu nedenle herhangi bir sorun oluşmaması için böyle bir gereksiz uygulama yapılmaz. Bireysel masaj uygulayıcınızla da bu anlamda iletişimde kalmanız rahatlamanızı ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

Leave a Reply