Uzman Terapist Meral Spa Masaj

Uzman Terapist Meral Spa Masaj Merkezi, 2001 yılından beri İstanbul’da hizmet veren ve sağlıklı yaşama olan tutkusu ile hayata tutunan, Profesyonel İstanbul Spa Masaj konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Uzman Terapist Meral Spa Masaj Merkezi olarak liderlik etmeye devam ediyor. Tıbbi masaj ve rehabilitasyon tedavilerini vererek, vücudun kendini iyileştirmesini destekliyor ve böylece var olan fiziksel veya psikolojik semptomları hafifletmek için tıbbi müdahale sunuyoruz.

Personelimizin her birisi Türk Diyetisyenler Derneği tarafından tanınan ve yeterli deneyime sahip olmaları gereken, profesyonellerden oluşuyor. Yüksek seviyeli eğitim standartlarını bizim için ön plandadır. Müşterilerimize yüksek kalitede fiziksel ve zihinsel terapiler sunmaya gayret ediyoruz. Terapileriyle kişilere alternatif yaklaşımlar sunuyoruz, eğitilmiş uzmanlarımız yardımı ile kendinizi doğru doğruya kullanabilecekleri alanları buluyoruz.

Meral olarak 12yılı aşkın tecrübe ve beceriyi temsil ederken, gelişen teknolojiyi de kulanarak en son tedavi ve müdahale metodlarını da sektöre getirmeling istiyoruz. Vizyonumuz, profesyonel masaj ve rehabilitasyon alanında sürekli yenilenen ve gelişen anlayışıyla müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarak sektöre katma değer sağlamaktır.

Size özel olarak hazırlanmış  istanbul masaj kürleri ile kendinizi yenilenmiş hissedecek ve bütün negatif durumlardan arınmış olacaksınız. Peki sizlere özel olarak sunduğumuz masaj seansları hangileridir, size biraz bildirmek istiyoruz.

EN ÇOK TERCİH EDİLEN MASAJ TÜRLERİ NELERDİR?

Masaj nedir sorusu tanım olarak açıklanacak açıklanabilir değil; eski dönemlerden bugüne dek popülerliğini kaybetmeden devam ettiren, insanlar için vazgeçilmez bir terapi görevi gören masaj, sağlığın iyileşmesine destek olmak anlamını taşır. Özellikle vücudun bağ doku ve tendonlarına baskı yapılarak uygulanmasından dolayı canlanma, tazelenme ve iyileşmeye yardımcı olur. Tamamlayıcı tedavi kürü olarak da bilinen masaj, birçok farklı çeşidi ile herkesin vücut yapısına uygundur.

Masaj, vücuda olan faydalarından dolayı düzenli olarak yaptırılır. Ancak birçok farklı masaj seansları mevcut olmasından dolayı herkesin tercih ettiği masaj türleri de farklılık göstermektedir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve uygulanan masaj çeşitleri arasında klasik İsveç masajı, refleksoloji, akupunktur, antistress masaj, medikal masaj, aromaterapi masaj, boyun masajı, sırt ve bel masaj, spor masajı ve ayak www.pendikmasoz.com yer alır. Bunlara ek olarak kullanıcılar bali masajı, derin doku masajı, selülit masajı, prenatal masajı ve thai masajını da tercih etmektedir. Sizler de vücudunuzun ihtiyacı olan masaj çeşitleri için masaj cihazı tercih ederek yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply