Lady Diana Güzellik Spa Masaj

Lady Diana Güzellik Spa Masaj Merkezi: İstanbul Pendik bölgesinde spa masaj ve güzellik hizmetleri sektörüne 2003 yılında girdik. Sektörümüz, bebekler ve yetişkinler için özel hizmet sunan güzellik spa masaj salonlarıdır. Lady Diana Güzellik Spa Masaj Merkezimize giden her çocuk ve yetişkin  güvenli bir ortamda eğlenceli ve terapötik bir masaja sahip olacak.

Güvenlik Öncelikli: Güvenli ve konforlu bir ortama odaklanıyoruz ve bu nedenle son teknoloji ile döşenmiş masaj odalarımızdaki sistemleri, dezenfektan ürünler ve diğer temizlik ürünleri kullanıyoruz. Personelimiz öncelikle çocuğunuzun güvenliğine dikkat ediyor. Hijyen kurallarına uymak, sorulara cevap vermek ve çocuklarımıza rahatlatıcı bir masaj deneyimi yaşatmak için ekstra özen gösteriyoruz.

Eğitici Oyuncaklar: Biz Lady Diana Güzellik Spa Masaj Merkezinde hem masaj hem de liderliği savunan tüm stratejileri geliştirmek için çocuklarımızın oyun oynamasına izin vermekteyiz. Bu prensip doğrultusunda çocuklarımıza yetişkin bireyler masaj uygulaması esnasında rahat olabilmeleri için onlara eğitici olarak kullanabilecekleri bir çok oyuncak getiriyoruz. Uzmanlar tarafından geliştirilen bu oyuncakların amacı çocuklarımızın motor becerilerini geliştirmek, meraklarını canlandırmak ve onları motive etmektir.

yağ masajı istanbul pendik masaj salonu internasyonel masaj avrupa yakası masaj uluslar arası masaj salonu google masaj bayan masöz avrupa yakası masöz uluslar arası masöz terapist spa merkezi

istanbul pendik masaj spa merkezi

Eleştirel Düşünme ve Yaratıcılık: Çocuklarımızın zeka seviyesini artırmak için çeşitli bilgi aktiviteleri düzenliyoruz. Onlara matematik, okuma, yazma, geometri gibi derslerle de ilerlemeleri ve öğretim programına uyum sağlamaları konusunda rehberlik sağlıyoruz. Her yaş aralığındaki çocuklara etkili bir şekilde eğitim veriyor onlara sizler için bir nevi bakıcılıkta yapıyoruz. Aynı zamanda yaratıcı oyun ve aktiviteleri de sunuyoruz ki onlar da eleştirel ve yaratıcı düşünmeyi geliştirebilsinler.

 

Lady Diana Güzellik Spa Masaj Merkezi, çocuklar ve yetişkinler için güvenli ve eğlenceli bir ortam sunmak üzere hazırlanmıştır. Tüm çocuklar bizden keyifli deneyimler almaya devam etmektedir. Bizim hedefimiz, bebeklerimizi daha iyi hale getirmek, bağımsız, girişken ve yaratıcı olarak büyümelerini sağlamak. Lady Diana Güzellik Spa Masaj Merkezi olarak kaliteden ödün vermeden, çocuklarımıza ve sizlere eşsiz bir ortam ve mükemmel bir servis sağlamak için her zaman azami çaba gösteren bir ekibiz.

 • Masaj Merkezimiz de Uygulanan Lady Diana Özel Masaj Çeşitleri ve Faydaları;

  Klasik masaj: Kan dolaşımını hızlandıran ve adaleyi güçlendiren bu diana masaj gündelik yorgunluktan kurtulmanızı ve gevşemenizi sağlar. Klasik masaj İsveç masajı olarak da bilinir.

  Thai masajı: Uzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içerisinde yer alan bu masajda, vücuda baskı, çekme ve gerdirme hareketleri uygulanır. Bazı hareketler sizi zorlasa da bu masaj uygulaması size esneklik kazandırır ve vücut enerjisini artırır.

  Bali masajı: Aroma terapik özlü yağların kullanıldığı bu masaj, zihinsel rahatlık verir ve bedenin gevşemesini sağlar. Orta şiddetle ve basınçla uygulanan masaj uygulamasıdır.

  Aromaterapi Masajı: Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu özel masaj, diğer masajlara göre daha hafiftir, rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

  Refleksoloji: Ayağın altındaki noktalara basınç yapılarak uygulanan bu masaj seansı, kişinin fiziksel ve duygusal anlamda dengede kalmasını sağlar. Ayaklarımızda bulunan  bazı özel noktaların vücudumuzun belli organlarını temsil ettiğine inanılarak uygulanan bu masaj uygulamasında, rahatlama, ağrıyı azaltma ve kişiye daha iyi bir denge sağlamak amaçlanır.

  Medikal masaj: Mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasını sağlayan bir masaj uygulamasıdır. Hasar görmüş bir organı eski haline geri çevirmeyi amaçlar. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır ve iç organlara fayda sağlar.

  Derin doku masajı: Derin doku masajı, kişiyi dinlendirmekten ziyade gerilen kasları uzatma ve gevşetmeyi amaçlar. Derin ve sert baskılarla kasların açılmasını, rahatlamasını, dokuların yeniden yenilenmesini sağlar.

  Taş masaj: Sıcak ve soğuk özel taşlar kullanılarak yapılan bu masaj seansı, bedeni dengeler ve rahatlatır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak kişiden negatif enerjiyi almayı amaçlar.

  Kupa bardak masajı: Kupalarla problemli bölgelere uygulanan masaj türüdür. Selülit, çatlak ve sarkmış bölgeleri toparlama da kullanılan bu masaj yöntemi oldukça yardımcıdır.

 

Leave a Reply