İstanbul Elit Spa Termal Masaj Salonu,, 2001 yılında İstanbul, Avrupa yakası bölgesinde açılan bir vücut masajı sektöründe hizmet veren spa hamam masaj uygulama salonudur. Tesisimizde uzman terapistler tarafından gerçekleştirilen bütün modern ve geleneksel masaj ve sağlık hizmetleri ile doğal ürünlerden oluşan uluslararası standartları karşılayacak şekilde son teknoloji cihazlarla donatılmış özel masaj odalarımızın güzelliği ile herkesin ilgisinde  masaj uygulama merkezimiz de bulunmaktadır.

Tesisimizin amacı öncelikli olarak, hastaların hayatlarını daha iyi hale getirmek için özel masaj ve yaygın sağlık wellness hizmetleri sunmaktır. Uzun zamandır, mevcut teknolojiler sayesinde, hastalarımız için en iyi spa masaj hizmetlerini sunmayı yeniden yeni yöntemler tasarlamak ve her biri için kayda değer bir deneyim yaşamak için derinlikli masaj uygulama ve büyük bir sevgiyle bir araya getirmek üzere elimizden geleni yapıyoruz.

Bizim salonumuza geldiğinizde, her müşterimizi benzersiz, tamamen kişiye özel seanslar sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Güvenli ortam sağlamak için birçok güvenlik önlemi almış ve ileri derecede hijyen standartlarını tam olarak karşılamak için uygulanmıştır. Güvenli, temiz ortamımızda, diyetisyenimiz, spor ve fitness danışmanımız, dermatologlarımız, estetisyenlerimiz ve fizyoterapistlerimiz size yardımcı olacak profesyonel programları hazırlamak için sizinle çalışacaklardır. Bizim salonumuzda ayrıca, ücretli ve ücretsiz eğitimler de verilmektedir.

yağ masajı istanbul pendik masaj salonu internasyonel masaj avrupa yakası masaj uluslar arası masaj salonu google masaj bayan masöz avrupa yakası masöz uluslar arası masöz terapist spa merkezi

istanbul pendik masaj spa merkezi

İstanbul Elit Spa Termal Masaj Salonu, sadece size değil, misafirlerimize de unutulmaz bir masaj deneyimi sunmayı amaç edinmiştir. Müşterilerimizi etkilemek için her türlü çabayı tam olarak gösteriyoruz; bu nedenle, onların davetiye ve özel teklifleri sunmaktan çok memnuniyet duymaktayız. Misafirlerimiz için özel masaj paket farklılıkları da sunuyoruz.

Size kendinizi daha rahat hissetmeyi, daha iyi ve iyi görünmek için, İstanbul Elit Spa Termal Masaj Salonu olarak amacımız, eşsiz bir spa hamam masaj deneyimini en basit formda sizinle paylaşmaktır. Bu amaçla, çalışanlarımızın doğal güzellik ve vücut masaj uygulamaları için sizleri en yakın merkezimize bekliyoruz.

Çiftlere Özel İstanbul Masaj Hizmetinin Özellikleri

Çiftlere özel masaj hizmetinin birçok önemli özelliğe sahip olduğunu ve bu özellikler sayesinde de ekstra keyifli olduğunu söyleyebiliriz. Balayında veya normal tatillerinizde rahatlıkla çiftlere özel sunulan İstanbul masaj imkanlarından yararlanabilirsiniz. Tabi bu masaj kürünü yaptırmadan önce içeriğini, ne olduğunu ve özelliklerini de bilmeniz gerekir. İyi bir çift masajı için ayrıca iyi bir otel, spa merkezi veya masaj salonu da bulmanız önemli detaylardır.

Çift Masajı Nedir Ve Çiftler Neden Tercih Edilmelidir?

Çiftlere özel masaj uygulaması standart olarak uygulanan masajın bir odada, aynı anda fakat iki farklı kişi tarafından yapılmasıdır. Yani eşiniz veya sevgilinizle bir masaj odasına alınır ve burada isterseniz aynı masaj uygulatır veya isterseniz farklı bir masaj yöntemini farklı uzmanlar tarafından yaptırabilirsiniz. Çift masajı yaptırmak için illa ayrı cinsiyetten olmanıza yani eşiniz veya sevgilinizle olmanıza gerek yoktur. İsterseniz anneniz, babanız, kız veya erkek kardeşiniz ve hatta arkadaşınızla da çift masajını yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply