stres yönetimi ve kişisel gelişim

Özel Diyet Ve Masaj Merkezi Terapisti Ahu Deste,  İstanbul Anadolu yakası bölgesinde hizmet veren bir masaj ve diyet danışmanlık ve sağlıklı beslenme odaklı profesyonel hizmet merkezidir. Kurulduğu günden bu yana, toplumda sağlıklı beslenme kültürünün yaygınlaştırılması için çalışmıştır.

Özel Diyet Ve Masaj Merkezi , uzman diyetisyenler ve terapistlerin omuzlarında, diyet ve masaj uygulamaları, özellikle diyet sunumları ve diğer sağlık programları ile size en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Kullanıcıya her türlü sağlıklı beslenme ürünlerine olan erişimi sağlamak ve kişisel ihtiyaçları doğrultusunda diyet planları oluşturmak için tüm imkanlarıyla geceli gündüzlü çalışmaktadır.

Terapist Ahu Deste liderliğinde her bireyin yaşam tarzları, içerikleri ve özellikleri kendilerinden ve konumlarından farklı olsa da, her müşteriye özelleştirilmiş bir diyet ve sağlık programı sunmak için her şeyi yapıyor. Her gün değişen önerilerimizle nefes alırken müşterilerimizi destekliyor ve yardımcı oluyoruz.

Terapist Ahu Deste  ve ekibimizin temel amacı; sağlıklı beslenme, düzenli egzersiz, sınırlı stres yönetimi ve kişisel gelişimde eşsiz bir deneyim sunmaktır. Terapist Ahu Deste, İçeriğinde profesyonellere danışarak hazırladığımız diyet programlarının yanı sıra uygun fiyatlara genişletilmiş bir inanılmaz ürün aralığına da sahibiz.

Terapist Ahu Deste , Medikal masaj uygulaması tüm dünya ülkelerinde doktor tarafından hastanın reçetesine yazılan bir tedavi yöntemi. Çünkü sistemli ve belirli bir mekanik enerjiyle yapılan bu medikal masaj, hasta ya da yorgun organı rehabilite eder, yeniden eski fonksiyonuna dönmesini sağlar. Sayısız hastalığın tedavisinde tamamlayıcı olarak kullanılan medikal masaj yöntemi, hastanın hem vücut hem yaşam kalitesini yükseltir. Terapist Diyetisyen Ahu Deste, Cilt, organlar, dolaşım, kas ve sinir sistemi üzerinde çok faydalı etkileri olan bu masaj uygulaması, Terapist Ahu Deste dolaylı olarak psikolojiyi de olumlu yönde etkilediği için iyileşme sürecini bariz şekilde hızlandırır.

Ben de bir diyetisyen olarak İstanbul medikal masajın nimetlerinden bolca faydalanıyorum. Kişiye özel olarak oluşturduğumuz beslenme planını medikal masajla kombine ederek bir programlama yapıyoruz. Terapist Ahu Deste ile Hazırladığımız bu özel beslenme ve masaj planıyla kişinin zaten metabolizmasını hızlandırmış; yağ yakımını ve ödem atımını başlatmış oluyoruz, ama bu süreci medikal masaj uygulamasıyla daha da hızlandırıyoruz. Çünkü cilt, organlar, dolaşım, kas ve sinir sistemi üzerinde sayısız faydası olan medikal masaj yöntemi, metabolizmayı da müthiş şekilde hızlandırıyor. Hem sağlıklı beslenme hem de masaj uygulamasıyla kombine edildiğinde artan metabolizma hızı sayesinde çok daha hızlı bir yağ yakımı, ödem atımı, incelme ve sıkılaşma süreci başlamış oluyor. İstanbul Terapist Ahu Deste , herkes bana çalışanlarımı kısa sürede nasıl hızla zayıflattığımı soruyor. Bunun sırrı konuyu biraz daha bütüncül ele almak diyebiliriz. Sadece diyetle değil, farklı yöntemlerle de zayıflama sürecini desteklemek çok önemli. Bu anlamla birkaç yöntem daha uyguluyorum, onları da Pendik sağlıklı diyet spa masaj merkezimize gelen misafirlerimize yüz yüze anlatacağım.

Leave a Reply