Kleopatra Güzellik Ve Masaj Salonu

İstanbul Kleopatra Güzellik Ve Masaj Salonu olarak toplumun çeşitli problemlerinden kaynaklanan sağlık sıkıntılarında size hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Yüksek etkili masaj uygulamalarımız, kalite ve nitelikli hizmet anlayışı ile 2001 yılından beri Pendik bölgesinde faaliyet gösteriyoruz.

Müşterilerimizin sağlık sorunlarının çözümüne ağrı etkilerini giderici masaj ve rehabilitasyon etkinlikleri üzerinden odaklanmayı hedefliyoruz. Personelimiz, uzmanlık alanında eğitimli ve referanslarıyla övünen görevli master yapmış terapistlerden seçilmektedir. Yardımcı personelde, fayda sağlayacak yetkinlikte olmalarına özen gösteriyoruz. Bu kapsamda, en son teknolojik gelişmelerle ilgili güncel yöntemler ile eğitmenlerinden düzenli olarak haftalık genel program hizmeti alıyoruz.

Hizmete başladığımız günden beri müşteri memnuniyetini üst seviyede tutma ilkemizi her zaman korumaya devam ediyoruz. İstanbul Kleopatra Güzellik Ve Masaj Salonu, müşterilerinin hayatın her anının tadını çıkarmasına yardımcı olmak amacıyla kendini sürekli olarak yöntemlerini geliştirmeyi kabul ediyor. Müşterilerimize gerçekten değer veren, bağlanabilecekleri bir bütüncül masaj hizmetleri ile cevap verme konusunda güvenilir bir yaklaşım sağladığımızdan eminiz.

avrupa yakası masaj anadolu masaj salonu google masaj yahoo masaj hotmail masaj twitter masaj facebook masaj istanbul masaj internasyonel masaj internasyonel masöz terapist

istanbul pendik masaj salonu

Hizmetlerimizin her zaman olduğundan daha kapsamlı ve yüksek kalitede olmasını sağlamak için bunu kendimize bir misyon olarak kabul ettik. Bu şekilde, hizmet kalitemizi arttırmak ve güvenilirliğimizi kanıtlamak için tüm çabalarımıza odaklanıyoruz.

İstanbul Kleopatra Güzellik Ve Masaj Salonu olarak profesyonel desteğimiz sayesinde yaşanılan bütün zorluklara rağmen sizi en iyi şekilde memnun etmek için elinden geleni yapmaya kararlıyız. Misyonumuz, sizin için uzun vadeli amaca odaklanmak ve sizin sağlığınız için güvenilir, doğru, mantıklı ve etkin masaj hizmetleri sunmaktır.

Özel spa masaj merkezimizin uygulamış olduğu oldukça farklı yöntemler vardır teknolojik ve geleneksel yöntemler kullanılmaktadır bu yöntemler kısaca şöyledir.

EN YAYGIN MASAJ TEKNİKLERİNDEN BAZILARI ŞÖYLEDİR;

İstanbul spa masaj merkezi, masaj yapılacak bölgeye ve amacına göre değişen teknikleri vardır. Özel masaj teknikleri ve masaj çeşitleri birbirinden ayrılır. Masaj tekniklerinden bazıları medikal masaj teknikleri bazıları ise rahatlatıcı istanbul pendik masaj teknikleri olarak anılır. Öfloraj (Sıvazlama tekniği), Petrisaj (Yoğurma tekniği), Friksiyon (Dairesel Baskı tekniği), Tapotman (Avuç içi darbe tekniği), Vibrasyon (Titretme) gibi teknikler, yaygın masaj tekniklerinin arasında sayılır.

Dünyanın her yerinde oldukça popüler olan masajın bazı ülkelerde zaman içinde kültürel bir yeri bile oluşmuştur. Rahatlatıcı Avrupa yakası masaj teknikleri herhangi bir kırık, çıkık, kasılma durumu olmaksızın, vücudu gevşetmek ve stresi yatıştırmak amacıyla yapılan masaj çeşitlerini içerir.

Refleksoloji: Geleneksel masaj teknikleri (Bali Masajı, Thai Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı) gibi masaj terapi yöntemi olarak kullanılan masaj türlerinin başında geliyor.

Refleksoloji masajı, İsveç masajına göre biraz daha kısıtlı alanlarda geçerli olan bir masaj tekniğidir. Çoğunlukla ayaklara uygulanan Pendik Refleksoloji masaj tekniğinin ellere ya da kulaklara uygulanması da normaldir. Refleksoloji masajında amaç vücudun refleks noktalarını uyarmaktır. Vücudun bütün sinir sistemi bilindiği üzere ayaklardan geçtiği için özellikle ayaklara uygulanan Refleksoloji masajında sinir sistemi uyarılır. Pendik Refleksolojinin masaj terapi yöntemlerinden biri olarak kabul edilmesinin nedeni de budur. Uzak Doğu toplumlarında oldukça yaygın olan Refleksoloji’de ayak tabanındaki belli noktalara özel baskı uygulanır.

Leave a Reply