Özel spa masaj jakuzi hizmetleri

Pendik Özel Spa Masaj Salonumuzda, Üç adet jakuzili VIP Tasarımlı Suit odamız bulunmakta olup birinin içinde özel oda mevcuttur bu oda özellikle yanlız sauna hizmetlerinden faydalanmak isteyen bireyler için tasarlanmıştır. İster kral odamız isterseniz prenses odamızın huzur dolu ortamında, isterseniz de Tarçınlı odamızın enerjisi yüksek atmosferinde yenilenmeninve dinçleşmenin tadını çıkaracaksınız. Suit bakımlarımızın içerindeki peeling ve maske hizmetleriyle arınacak teninizin gençleştiğini göreceksiniz, işinin uzmanı yerli ve yabancı terapistlerimiz tarafından alacağınız pendik masaj ugulamalarıyla stresinizden arınıp, özel ikramlarımızın tadını çıkarırken tüm gerginliğinizi Pendik Spa Masaj Salonun da bırakacaksınız.

istanbul pendik masaj salonu internasyonel masaj avrupa yakası masaj uluslar arası masaj salonu google masaj bayan masöz avrupa yakası masöz uluslar arası masöz terapist

istanbul pendik masaj salonu

Özel Pendik Spa Masaj Salonu

Özel Pendik Spa Masaj Salonu içerisinde bulunan Dört adet VIP Suit odalarımızdan ister jakuzili Kral odamızın huzur dolu ortamında, ister jakuzili ve saunalı Prenses odamızın enerjisi yüksek atmosferinde alabileceğiniz özel hizmetlerden Pendik Spa Işıltısı; içeriğindeki okyanustan getirilmiş özel tuz peelingi ile teninizin ölü hücrelerinden arınıp ışıl ışıl parlamasını sağlayacak. Sonrasında uygulanacak bir saatlik okyanus özlü aromatik perndik masaj yağlı terapi ile İsveç masaj uygulaması sayesinde rahatlamanın tadını çıkaracaksınız. Hizmetler sonrasında bir saat odada bulunan saunada rahatlayacak, oda içerisindeki jakuzide köpük banyosu ile gevşeyerek içeceğinizi yudumlayacak, meyve ve çikolata gibi masaj uygulamalarımız ve ikramlarımız ile kendinizi şımartacaksınız.

Leave a Reply