Çağla Spa Termal Masaj

İstanbul Çağla Spa Termal Masaj Merkezi hakkında, 2007 yılından beri istanbul merkezli faaliyet gösteren ve spa ve masaj sektöründe hizmet veren özel bir aile şirketidir. İstanbul Çağla Spa Termal Masaj Merkezi, uzman personeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine her zaman iyi bir şekilde hizmet sunma amacı ile kuruldu.

Konaklamanızdaki ekstra keyifler alacağınız, özel masaj uygulamalarımız ile her zaman stres, rahatsızlık ve kaygılarını üzerinizden atabileceğiniz olumlu etki bırakır. Bu nedenle, İstanbul Çağla Spa Termal Masaj Merkezi, deneyimli personeli ile aynı kalitede hizmet sunarak müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmesi için her şeyi yapmaya hazırdır.

Size en kaliteli spa masaj hizmetlerini sunmak ve sadece ihtiyaçlarınızı değil, sizlerin rahatlaması ve enerji arttırmak için hedeflemektedir. İstanbul Çağla Spa Termal Masaj Merkezini tercih etmeniz halinde, yıllardır kazandığı tecrübesi ile kaygınızı ve stresinizi ortadan kaldırabilecek kadar mutlu ve dinlendirici bir ortam yaşayacaksınız.

onu ziyaret edenlerin

onu ziyaret edenlerin

İstanbul Çağla Spa Termal Masaj Merkezi ile kaygılarınızdan uzaklaşın ve ruhunuzu ve bedeninizi temizleyin. Müşterilerimizin memnuniyeti ilk öncelikleri olan İstanbul Çağla Spa Termal Masaj Merkezi, müşterilerinin memnuniyetini ve sağlıklı ruh hallerini kalıcı olarak elde etmesi için her şeyi yapacaktır. Kalite keyif ve güven İstanbul Çağla Spa Termal Masaj Merkezi olarak kalıcı ana standartlarımızdandır.

Sizlere İstanbul Çağla Spa Termal Masaj Merkezi olarak sunduğumuz tarafımızca geliştirilmiş özel masaj çeşitlerimizden bazılarını belirtmek isteriz,

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan özel bir masaj yöntemidir.

Leave a Reply