Masaj ve Fiziksel aktivitelerden kaçmayın

Fiziksel aktiviteden kaçmayın bunun için sizleri Pendik Spa Masaj Merkezine Bekliyoruz

Fiziksel aktivite, enerji harcamayı gerektiren ve iskelet adaleleri tarafından üretilen herhangi bir fiziki hareket olarak tanımlanır. Bu, çalışırken, eğlenirken, oynarken, ev işlerini yaparken, seyahat ederken ve eğlence merkezlerinde faaliyetlerde bulunurken gerçekleştirilen egzersiz ve aktiviteleri içerir. İhtiyaç duyduğunuz fiziksel aktivite miktarı yaş durumuna göre değişir. Ancak on sekiz ve altmış yaş arası bireyler hafta boyunca en az 150 dakika orta yoğunlukta fiziksel aktivite yapmalıdır. Ek sağlık yararları için orta yoğunluktaki fiziki aktiviteyi haftada en az üç yüz dakikaya çıkarın.

Pendik masaj salonu istanbul masaj google masaj yahoo masaj hotmail masaj facebook masaj avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj internasyonel masaj pendik masöz masaj ulusal masöz

istanbul pendik masaj salonu

Kan basıncınızı düzenli olarak kontrol edin

Hipertansiyon veya yüksek tansiyon “sessiz katil” olarak betimlenir. Bunun nedeni, hipertansiyonu olan bir çok bireyin herhangi bir semptomu olmayabileceği için sorunun farkında olamamasıdır. Kontrolsüz bırakılırsa hipertansiyon kalp, beyin, böbrek ve diğer hastalıklara da rehberlik yapabilir. Tansiyonunuzu düzenli olarak kontrol ettirin. Kan basıncınız yüksekse, bir Pendik Masaj uygulama görevlisinin tavsiyesini alın. Bu, hipertansiyonun önlenmesi ve kontrolünde hayati önem taşır.

Güvenmediğiniz açık veya kapalı suları içmeyin

Güvenli ve temiz olmayan su içmek kolera, ishal, hepatit A, tifo ve çocuk felci gibi su bazlı hastalıklara sebebiyet verebilmektedir. Pendik Spa Masaj Merkezi Dünya çapında en az iki milyar insan, dışkı ile kirlenmiş bir içme suyu kaynağı kullanıyor diyebiliriz. İçtiğiniz suyun güvenli olduğundan kesin bir şekilde emin olmak için yetkili su satıcınıza veya su doldurma istasyonuna danışın. Kaynağından ve temizliğinden emin olmadığınız suyu içmek zorunda kaldıysanız en az bir dakika kaynatıp soğumasını bekleyin. Bu, sudaki zararlı organizmaları yok edecektir.

Leave a Reply