özel masaj ve spa hizmetleri

İstanbul Bebek Masaj ve Spa Merkezimiz, 2011 yılında İstanbul Avrupa yakasında hayata geçirildi. Masaj uygulama sektöründe sıra dışı hizmet anlayışı ile ihtiyaçlara çözüm bulmayı hedefleyen İstanbul masaj bebek, müşterilerine üstün hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

Kaliteli Hizmetler Sağlama Amacı ile Faaliyetteyiz, Firmamız müşterilerinin özel masaj ve spa hizmetlerini tam bir güven sağlamayla yerine getirmektedir. Teknik ekipmanların bilinçli kullanımıyla en son teknolojileri kullanarak kaliteli ve eşsiz uygulama masajlara erişme hakkını teslim etmesi gereken destekleri vermektedir. Ekibi oluşturulurken her zaman göz önünde tutulan temel ilke uzman kişi seçimidir.

İstanbul spa masaj merkezi olarak İç Güvenliği, Bizim için eminlik ve güvenliğin her zaman ön planda olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, her çocuk için gerekli hijyen kurallarını kapsayan özel ve güvenilir protokoller geliştirdik. İhtiyacı olan bireylere sağlanan tüm hizmetlerde hijyen kontrol sistemleri etkili bir şekilde uygulanmaktadır.

avrupa yakası,anadolu yakası,istanbul masöz,google masaj,facebook masaj,yahoo masaj-twitter masaj, fransız masaj salonu , amerika masaj, pendik masaj salonu

istanbul pendik spa masaj merkezi

Güvenilir Tedavi, Merkezimizde yetişkinler dahil Bebek masaj ve spa hizmetlerindeki tüm faaliyetler için gerekli tüm tedavi bilgisi ve uygulamaları özel tasarımlı masaj odalarımızda sunulmaktadır. Firmamız konuların işleneceği zaman aralarındaki boşluklardan tutturarak ve teori seviyesini ayarlayarak özel hazırlıklar yapılarak yürütmektedir. Müşteriden Gelen Geri Bildirimler, Firmamız mevcut ve geçmiş müşterilerden aldığı geri bildirimlerle standartlarını koruyor. Spa termal masaj uygulama, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli üretim seviyesinin geliştirilmesi, verimliliğin arttırılması ve sürdürülebilir bir altyapısının kurulması için çalışmalarına devam etmektedir. Sizlere salonumuza özel uygulamalardan biri olan Thai Yoga Masajı atlatmak istiyorum, yaklaşık 2500 yıl önce Hindistan’da ortaya çıkmıştır. Tay yoga masajı, akupresür, esneme, enerji çalışması ve meditasyon tekniklerini kullanır. Avuçlarınızın, başparmaklarınızın, dizlerinizin, dirseklerinizin veya ayaklarınızın hafif hareketleriyle bedeniniz ve enerji hatlarınız üzerinde uğraşılır ve etkinleştirilir. İstanbul masaj sırasında dikkatli bir şekilde gerilecek ve farklı pozisyonlara döndürüleceksiniz. Bu nedenle Thai yoga masaj uygulamasına pasif yoga da denebilir.
Bu tam vücut masajı özellikle metabolizmamızı uyararak vücudumuzun iyi bir şekilde detoksifikasyonu’nu sağlar. Kaslar gerilir, beden ve zihin dinlendirilir.
Masaj uygulamaları rahat ve hafif kıyafetlerle, tercihen uzun kollu bir gömlek ve koşu pantolonu taytla, yerdeki minder üzerinde yapılır ve rahatlatıcı bir kırmızı ışık seansıyla sona erer. Mümkünse masajdan önceki iki saat boyunca yağlı veya ağır bir şey yememeli ve şayet mümkünse vücudunuzu bütün gün düzenli olarak nemli tutmaya özen göstermelisiniz.

Leave a Reply