Özel istanbul masaj ve spa merkezi

Yeni açılmış olmasına rağmen gün geçtikçe daha da popüler hale gelen masaj ve spa merkezimizde siz değerli misafirlerimize oldukça kaliteli hizmet sunan terapist çalışma arkadaşlarımız sayesinde sizlere masaj uygulamalarının ve spa merkezinin sundukları seçenekler oldukça çoktur.Kişiye özel kürler ile uygulanan bu masajlar siz değerli misafirlerimiz tarafında seçilip sonrasında sizlerden gerekli bilgiler alındıktan sonra artık çok daha rahat bir nefes almanıza vesile olacaktır.Gerek spa merkezimiz de gereksede masaj suitlerimiz de uyglanan kürler oldukça rahatlatıcı ve arındırıcır.Sizlere sunduğumuz hizmetler ve süreleri aşağıda belirtilmiştir ama duruma göre esneklik olabilir…

AROMATERAPİ

Tüm vücuda aromatik esanslar ile birlikte uygulanan, bedensel ve ruhsal rahatlık sağlayan bir masajdır.

SÜRE: 50/75/90 DK.

GELENEKSEL BALİ MASAJI

Bali adasına özgü geleneksel bir masaj tekniği olup vücuttaki belirli noktalar üzerinde uygulanan baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerinme hareketlerinden oluşmaktadır.

SÜRE: 50/75/90 DK.

İSVEÇ MASAJI

Batı anatomi ve fizyoloji bilgisine dayanarak dolaşımı hızlandırmak, gergin kasları gevşetmek ve hareket kabiliyetini arttırmak için uygulanan bir masaj tekniğidir.

SÜRE: 50/75/90 DK.

DERİN DOKU MASAJI

Cilt tabakasının altındaki bağ dokularını ve derin dokuyu hedef alan, kasların ve dokuların gevşemesini sağlayarak o bölgelerde oluşan ağrıyı ve sertleşmeleri tedavi etmeye yönelik bir masaj türüdür.

SÜRE: 50/75/90 DK.

BEG HARMONIA MASAJI

Seçeceğiniz doğal aromatik yağlar eşliğinde, farklı kültürlere ait tekniklerin harmanlandığı, bedeniniz ve ruhunuzu yenileyecek size özel bir masaj.

SÜRE: 50/75/90 DK.

MEDİKAL MASAJ

Vücutta belirlenen problemli bölgelerdeki kasları gevşeterek ağrılar gidermeye yönelik bir masaj türüdür.

SÜRE: 50/75/90 DK.

SELÜLİT MASAJI

Selülit bölgesindeki kan ve lenf dokusunu harekete geçirerek dokuların taze oksijen ile dolması ve yağ hücrelerinin atılarak cildin yenilenmesini sağlayan bir masaj türüdür.

SÜRE: 30/45 DK.

BAŞ-BOYUN ve SIRT MASAJI

Baş, boyun ve sırt bölgelerine odaklı ağrıları dindirmeye ve gerginliği azaltmaya yönelik masaj türüdür.

SÜRE: 50/75/90 DK.

REFLEKSOLOJİ MASAJI

Ayak üzerindeki belirli noktalara basınç uygulayarak sinirleri uyarmayı sağlayan tedavi edici bir masaj tekniğidir.

SÜRE: 30/45 DK.

SICAK TAŞ MASAJI

Volkanik bazalt taşlar kullanılarak uygulanan ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir. Taşlar masaj için özel seçilmiş ve ısıyı uzun süre bünyesinde tutabilen volkanik taşlardır.

SÜRE: 75/90 DK.

Leave a Reply