köklü şifa kaynaklarından biri olan masaj ve spa uygulamaları

Pendik Masaj ve Spa merkezinin uzman kadrolarından alacağınız masaj uygulamaları ile yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Gelmiş geçmiş en köklü şifa kaynaklarından biri olan masaj uygulamaları ile birleştirdiğimiz sudan gelen sağlık imkanlarını bedeninizi dinlendirmek, arındırmak ve olağan haline nazaran çok daha kaliteli bir şekilde çalışmasını sağlamak için Spa masajlarını güvenle tercih edebilirsiniz. Vücudunuzun farklı bölgelerine farklı tekniklerle uygulayacağımız; şifa dolu doğal taşlar ve aromatik yağlar ile taçlandırılan çeşitli masaj uygulamalarının yanı sıra spa hizmetlerinin vereceği değişimi, gelişimi ve dönüşümü dakikalar içinde çıplak  gözler ile görülecek bir şekilde hissedeceksiniz.

Pendik spa masajları ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılamak adına geniş bir şekilde masaj uygulama çeşitleri yelpazesinde tam on iki adet masaj uygulaması bulundurmaktadır. Bunlar arasından kendinize en uygununu seçerek kusursuz bir masaj deneyimi yaşayabilirsiniz. Sizler için aşağıda bir kaç masaj uygulamamızın bilgilerini paylaştık eğer daha detaylı bilgi isterseniz lütfen iletişim bilgilerinden bizleri arayın veya sizlere dönüş yapabilmemiz için sadece çaldırın…

Aroma terapi masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş aromatik yağlar ile hafif baskılar yapılarak uygulanan bu masaj seansı , rahatlatıcı, dinlendirici, tercihe göre yumuşak veya orta sertlikte uygulanan masaj türüdür.

Geleneksel bali masajı

Enerji merkezlerini dengeleyerek, adale gerginliklerini azaltan, lenf sistemini aktive eden, dinlendirici ve baskılar yapılarak uygulanan orta sertlikte bir masaj türüdür.

Toparlayıcı yüz ve boyun masaj uygulaması

Yüz ve boyun adaleleri üzerinde yoğun çalışılarak cildi gerginleştirici ve toparlayıcı etki sağlayarak mükemmel sonuçlar veren lifting etkili çok özel bir masaj türüdür…

Leave a Reply