Stres düşmanı masaj uygulamaları

Pendik Spa Masaj Merkezi, Doğanın Biz insanlara sunduğu en özel imkanlardan biri olan Spa,Latince de “Selus Per Aqua” anlamını taşıyan, Türkçe meali ile “Sudan Gelen Sağlık” veya “Su ile Gelen Sağlık” manasına gelmektedir.

Avrupa ülkelerinde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan Pendik Spa imkanlarının kökeninin Romalılara dayandığı bilinmekte olup pendik spa masaj merkezimizdeki masaj uygulamaları ile birlikte siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır.

Genel anlamda su ile yapılan bakım ve terapi uygulamalarını kapsamakta olup. Bu hizmeti sunan yerlere de Spa Merkezi veya Spa Salonu adı verilmektedir.

Özellikle Selülit tedavisi, ten bakımı, rahatlamak, canlanmak, yüz ve ten bakımlarını yaptırmak, stres atıcı masaj uygulamaları, temizlenmek gibi alanlarda spa’dan faydalanılır.

Uygulamaların su ile yapılmasının yanı sıra aromalı masaj yağları, şifalı taşlar, doğal özlü bitkisel karşımlar eşliğinde, alanında uzman profesyonel masör veya masözler tarafından uygulanmaktadır.

Pendik masaj salonu istanbul masaj google masaj yahoo masaj hotmail masaj facebook masaj avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj internasyonel masaj

Pendik spa masaj güzellik salonu

Siz de uygun fiyat ve kusursuz hizmet politikası sunan Pendik Spa ve Masaj Merkezi ne gelin, stres ve ağrılarınızdan kolay ve hızlı bir şekilde kurtulun.

Masaj Uygulama Merkezimizde Dikkat edilmesi gereken bir kaç kural mevcuttur;

Spa salonunda rahatlık ve ferahlama öncelikli olduğundan lütfen cep telefonu veya rahatsızlık verebilecek her hangi bir elektronik cihazı üzerinizde taşımayın uygulamanız öncesi görevli arkadaşlara teslim etmeniz önemle rica olunur.

Bedeniniz ile alakalı herhangi bir sağlık probleminiz olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olmalıdır, spa veya masaj uygulamalarına başlamadan uzmanlarımızı bu konuda bilgilendirmeniz sizlerin yararına olacaktır.

Silikon bazlı veya türevi malzemeler hariç uygulama merkezi içerisinde rahat hissettiren kıyafetler giyebilirsiniz.

Leave a Reply