Masaj uygulamaları sizi sınırlayan düşünceleri ortadan kaldırarak bedeninizin rahatlamasını sağlar

Pendik Spa Masaj, Hawaili lugatında, masaj anlamına gelen “Lomi Lomi” uygulaması bir veya birden fazla kalifiye terapist tarafından yapılan yumuşak Hawai Masaj uygulamasıdır. Özellikle Sırt ve karın bölgesi üzerinde el ve kol gezdirme. Egzotik tomurcuk kokular ve şifa vaat eden şarkılarla insan adeta rahatlamaya itilmekte.

Lomi Lomi, Akupressür ve benzeri masaj uygulamalarından farklı olarak rahatlatmak amaçlı uygulanan bir masaj uygulamasıdır. Güzel bir dans gibi tek bir seferde gerginliğin içinden mutluluk ve rahatlamayı ortaya çıkarır. Lomi Lomi binlerce yıldır pasifikte uygulanmaktadır. Polole Lomi, bu masajı bir annenin dokunuşuna benzetmiştir. Oluea Lomi , ruh, beden ve beynin uyum içerisinde çalışmasını gaye edinmiştir. Oluli Lomi, hayat enerjisini harekete geçirdiğini söylemiştir. Lomi Lomi yumuşak dokunuşlar olarak ta isimlendirilir. Yumuşak bir şekilde adalelere derinlemesine etki eder. Akıcı dokunuşlar, bedenin bütününü terbiye ederek klianterin rahatlamasını sağlar.

avrupa yakası,anadolu yakası,istanbul masöz,google masaj,facebook masaj,yahoo masaj-twitter masaj, fransız masaj salonu , amerika masaj, pendik masaj salonu masaj uygulamaları

   istanbul pendik masaj salonu

Lomi Lomi Masaj Uygulaması Amerika ve Avrupa Ülkelerinde hızla yayılan bir masaj uygulamasıdır. Ruh ve bedeni aynı derecede dinlendiren bu masaj uygulaması, geleneksel olarak Hawai adalarındaki şamanist “Kahuna” şifacıları tarafından Pendik Spa Masaj “tapınak masajı” olarak özellikle üst yöneticilere ve krallara yapılırdı. Lomi Lomi Masaj Uygulaması sıcak aromatik yağlar ile uzun uzun rahatlatıcı masaj hareketleri, çok yavaşça ve hassas bir şekilde yapılan mobilizasyon teknikleri ile uygulanmaktadır.

Eski Hawai “Huna” prensibine göre, her insanın içinde problemlerini çözebilen pozitif enerjiler vardır. Lomi Lomi Masaj Uygulaması bu pozitif enerjileri uyandırmayı yardımcı olur.

Lomi Lomi masaj uygulamasının, tarihçesi çok eskilere dayanmaktadır; ayrıca Huna olarak bilinen felsefenin bir parçasıdır. Huna’nın temeli sevgiyi ve harmoniyi aramaktır. Uzun, devamlı, akıcı ve yumuşak dokunuşlarla hücrelerimize işlemiş olan eski inanışları ve bizi sınırlayan düşünceleri ortadan kaldırarak bedenin rahatlamasını sağlar.

İnsan oğlu, genellikle anıların, inançların ve diğer programlamaların beynimizde bulunduğunu düşünürler fakat aslında tüm hücrelerimizde depolanmaktadırlar. Hawaililer bir düşünce yada inanışın da, adale gerginliği kadar enerji akışını bloke ettiği düşüncesiyle enerji akımını dönem dönem incelerler. Lomi Lomi masaj uygulaması, enerji akışını yeniden yönlendirirken blokajları da ortadan kaldırırlar.

Leave a Reply