Tecrübeli ve Profesyonel Uzmanlar

İstanbul Termal Spa Masaj Salonu Pendik, 2009 yılında kurulmuş olup, İstanbul anadolu yakasının incilerinden olan Pendikte hizmet veren bir spa ve masaj merkezidir. Bu özel tasarımlı spa masaj uygulama merkezinde profesyonel masözler tarafından; vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu bütünlük halinde yenilemeniz için olağanüstü kalitede ve eşsiz bir hizmet sunarak, herkesin uyku ve dinlenmeyi yeniden keşfetmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Firmamız; doğallığın verdiği rahatlığın ve deneyimin sınır tanımadığı güvenli, temiz ve ferah ortamlarında sizlere özel ve oldukça etkili eşsiz hizmetler sunmaktadır.

spor masajı anadolu yakası masaj salonu aromatik yağlar Masöz gigi g5 masaj aromaterapi masaj ulusal masaj istanbul pendik masaj salonu pendik masöz anadolu yakası masaj avrupa yakası masöz uluslar arası masöz google masaj google masöz internasyonel masaj salonu

Pendik spa masaj salonu

 

Uygulama Seanslarının Etkinlik Süreçleri
İstanbul Termal Spa Masaj Salonu Pendik, terapiniz süreci boyunca yeni perspektifler önerdiği için kendine özgü özel bir yaklaşımla ve terapistlerimizin becerileri ile değerli hastalarına en iyi ve doğru destekli planlamaları sunmayı amaçlamaktadır. Olağanüstü ve kapsamlı deneyimler edinmeniz için, müşteriye özel bireysel gereksinimlerine uygun masaj terapileri, yoga seansları, thia masajı, klasik masaj, swiss masaj ayrıca manevi danışmanlık ve meditasyon seansları dahildir.

Tecrübeli ve Profesyonel Uzmanlar
İstanbul Termal Spa Masaj Salonu Pendik, mevcut ve canlı ortamda ustalıkla, resmi ve şefkatli bir biçimde her ihtiyaca cevap vermek amacıyla meb belgeli ekibimizde tecrübeli ve profesyonellikle güçlendirilmiş masöz sertifikalı uzmanlarımız mevcuttur. Her şeyden önce sağlıklı yaşayabilmek için kişisel bakım farkındalığı günden güne artmaktadır. Uzman ekibimiz, estetik, yoga ve meditasyon gibi fartklı alanlarda deneyimli profesyonellikle ve oldukça duyarlı bir biçimde tüm müşterilerimize dediğimiz ‘’hoş geldin’’ mesajını içeren sevecen dokunuşlarla sağlanan eşsiz ve etkili terapisi seansları sağlayacaktır.

Hizmet Sunumu Ve Kalite Anlayışı
İstanbul Termal Spa Masaj Salonu Pendik, ileri teknolojik aletler  ile desteklenen çağdaş spa masaj uygulamaları, internet X veya facebook üzerinden çevrimiçi dersler, esnek program seçenekleri ve sosyal etkinlikler, siz değerli misafirlerimizi ödüllendiren, stres azaltıcı ve uyku destekleyici hizmet seçenekleri sunar. Ayrıca temiz ve ferah ortamlarında sağlık ve güzellik için bireye özel masaj ve terapi seansları ile manevi danışmanları, yoga guru’su ve meditasyon terapistleri ile size günlük yaşamınızda sizleri olumsuz etkileyen stresli anlarda o anki durumdan uzaklaşma ve kurtulmaya hazır olma imkanı verilmektedir.

Leave a Reply