Özel Pendik Spa Masaj Salonu

Özel Pendik Spa Masaj Salonu, 2001 yılından bu yana faaliyetlerine Anadolu yakasında devam eden bir spa hamam sauna fitnes yoga spor aktiviteleri klasik masaj akupunktur thai masaj shiatsu swiss masaj klasik masaj hizmetleri sunan bir salonudur. Tse kaliteli harika hizmet ve büyük bir personel potansiyeline sahip merkezimiz her türlü rahatlama ihtiyacınıza cevap verebilmektedir.

 

istanbul masaj salonları pendik masöz bayan sırt masajı avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj google masaj hotmail masaj twitter masaj facebook masöz avrupa yakası masaj

Pendik spa masaj salonu

Siz değerli misafirlerimizin en rahat şekilde dinlenebilmesini sağlayacak özel tarçınlı masaj odalarımız, yoga fitnes ve sessiz ortam müşterilerimize sunulur. Konforlu odalarda listede bulunan avrupalı masaj terapistleri masajları uygular. Kurumsal doktorların rehberliğinde vücudunuzun size verdiği sinyalleri daha iyi anlayıp, tamamiyle tatmin olup hiperpaktif adımlar atma imkanına sahip olursunuz.

Pendik Spa Hamam Sauna Masaj Salonu’nu ziyaret ederek, detoks klasik termal masaj thai masaj klasik masaj aromaterapi masajı akupunktur uygulamaları gibi pekçok  farklı masaj teknikleri arasından seçim yapabilirsiniz. Son teknolojik cihazlar ile donatılmış olan masaj salonumuzda aynı zamanda gua sha ve ayak refleksoloji masajı da mevcuttur.

Anadolu Yakası Spa Masaj Salonu ekibi olarak, misafirlerimize harika bir masaj yaşam kalitesi ve tatil deneyimi sunmak hususunda çabalamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu bizi her zaman ilerletmiş ve kendimizi daha iyi bir şekilde geliştirmemize katkıda bulunmuştur….

Leave a Reply