spa ve masaj terapi hizmetleri

İstanbul Pendik Şifa Masaj ve Terapi Salonu, 2011 yılında istanbul Anadolu yakası Pendikte kurulmuştur. Firmamız sektöründe en kaliteli spa masaj hizmetleri vermeye başladığından beri öncelikli olarak tercih edilmekte ve gelen yeni müşterilerle de değerli bir firmaya dönüşmüştür. Farklı ihtiyaçlara cevap veren her branşta uzman ekibiyle, size özel termal masajlar sunar ve sizin için en iyisini arar.

Misyonumuz, tüm müşterilerimize sunulan en yüksek standartlardaki spa ve masaj terapi hizmetleri yardımıyla stress düzeylerini azaltarak yaşamını kolaylaştırmaktır. Terapi prosedürlerimiz, bütün müşterilerimizin zihinsel ve fiziksel olarak iyi olmalarını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Her müşterinin kendisiyle barışık olmasına yardımcı olan tecrübeli terapistlerimiz sizi profesyonelliğe dokunan şifa bulacağınız bellediğimiz bir ortamda rahatlatmaya götürecektir.

En üst düzeyde spa masaj hizmetleri sunuyoruz.Tecrübeli uzman ekibimiz tarafından, mükemmel sonuçlar almak ve tam yükseltilmiş bir pencereden hayatınızı değiştirmek amacıyla eşsiz spa masaj terapileri sağlanır. Başlatılan her spa masaj seansının temeli sonucun toplam kalite şiarıdır. Bundan dolayı, firmamızın yeniden güncellemeleri araştırmasını devamlı olarak iyileştirerek sürdürmektedir.

pendik spa merkezi terapist google masaj instagram istanbul masaj salonları avrupa yakası pendik masöz masaj salonu

istanbul pendik masaj salonu

Bize olan tutumumuz , insanları ve decour’da kullanılabilirliğe özelikle etkinlik planınızın hayata geçmesine odaklanıyoruz. Bir özel hizmetlerimizle fark yaratmaya odaklanmak istiyoruz İstanbul Pendik Şifa Masaj ve Terapi Salonu’nda sizin için her şey var. Bizim amacımız, bizi ziyaret eden müşterilerimiz ile yakın bir ilişki kurarak onlara değer verdiğimiz, yaşamlarının niteliğini arttırmak ve onlara sunduğumuz kaliteli hizmetlere devam ettiğimizi belirtmek isteriz.  Refleksoloji ve ayak masajının aynı etkilere sahip olabileceği düşünülür. Ancak her ikisinin aynı etkiye sahip olduğunu gösteren herhangi bir kanıt bulunmamaktadır. Refleksologlar, refleksolojinin bazı hastalıkları iyileştirmede yardımcı olabileceğine veya kronik problemlerin açığa çıkarttığı semptomların şiddetini azaltabileceğine yönelik düşünceleri bulunur. Çeşitli potansiyel faydalar ile ilişkilendirilen refleksolojinin etkileri aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

  • Vücuttaki stres düzeyini azaltma,
  • Ruh halini iyileştirme,
  • Bağışıklık sistemini güçlendirme,
  • Sindirim sistemini iyileştirme,
  • Sırt veya artrit ağrısı gibi ağrıları azaltma,
  • Soğuk algınlığı veya bakteriyel enfeksiyonların iyileşmesini hızlandırma,
  • Hormonal dengesizlikleri düzenleme.

Leave a Reply