İstenmeyen kas spazmları

İstenmeyen kas spazmları pek çok bireyin yaşam standardını oldukça olumsuz etkiler. Bunun için adale gevşetici merhemler kullanmak yerine turunçgillerden elde edilen portakal yağıyla pendik özel Spa Ve Masaj uygulamaları yapılması önerilir. Kas problemleri, öksürük, kramp ve ishal tarzında hastalıklara sebep olan spazm sorunlarında portakal yağı doğal bir tedavi aracı olup ve oldukça endike sonuçlar vermektedir.

Tenimizin sıkılaşmasına da katkı sağlar. Genellikle genç ve orta yaşlı bayanlar arasında kullanımı oldukça yaygın olan greyfurt yağı, gergin bölgelere sürülüp istanbul spa ve masaj uygulaması yapılarak yedirilirse daha ferahlatıcı bir etki gösterir. Fakat yağ ile Pendik masaj uygulaması yapılan bölgeyi bir süre direkt güneş ışınlarından uzak tutmak gerekir.

Limonun bilinmeyen faydaları oldukça fazladır, limon yağı küçük bir pamuk yardımı ile enfeksiyonlu olan bölgeye özel masaj ile uygulanır. Limon yağı takribi olarak on dakika bekletildikten sonra da tenimizi eski görüntüsüne kavuşturur. Bunun yanı sıra saçlardaki bitlenmelerde de limon ve yoyoba yağı karıştırılarak saç derisine tatbik edilir. Bu şekilde İstanbul özel spa ve masaj uygulamasıda yapılmış olunur.

Nane yağı, alerjik durumlara bağlı şekilde ortaya çıkan burun ve tenimizdeki mevcut kaşıntıların ve kızarıklıkların giderilmesinde oldukça fazla etkili olmaktadır. Bilhassa Nane yağı ile vücudumuza İstanbul özel spa ve masaj seansları uygulayarak yapılması ile kaslar gevşetilmiş olup ağrıların giderilmesine yardımcı olunur ve günümüzü daha sağlıklı ve ağrısız bir şekilde devam etmemizi sağlar.

Leave a Reply