Doğru beslenme ve masaj

Terapist ve Diyetisyen Merkezi Spa Masaj Merkezi olarak ta profesyonel diyetisyen ve masaj hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Anadolu yakası Pendik bölgesinde yer alan merkezimizde, uzman ekibimiz en gelişmiş ve sağlıklı beslenme ve masaj ile kilo verme sorunlarının çözümlerinin haricinde kişisel bakımın da dikkate alınarak özel beslenme ve terapi programları ile kişiye özel çözümler üretmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler çoğu zaman hastaların arzu ettiği ve fazla kilo problemi olan müşterilerimizin ulaşamayacakları bir noktayı hedeflemektedir.

Müşterilerimizin etkililiği ve başarısı üzerine kesintisiz olarak çalışmaktayız. Terapist ve Diyetisyen Merkezi Spa Masaj Merkezi gerekli bilgileri toplamak ve yorumlamak, farklı diyet teknikleri kullanmak, sağlıklı beslenme programları önermek ve diyet desteğini sürdürmek gibi destekleyici hizmetleri sunmak için sonunda titizlikle çalışmalar yapmaktayız.

Terapist ve Diyetisyen Merkezi Spa Masaj Merkezi – Doğru beslenme ve masaj hizmetleri alarak bireylere kaliteyi ve eşsiz hizmetleri güvence altına alarak sağlıklı beslenmede öncelik veriyoruz. Günlük hayatınızda yaşanabilecek sağlık sorunlarının önceden saptanması için, programlarımız düzenli olarak gözden geçirilmektedir. Aynı zamanda diyet desteği programımızın dozu ve zamanı sizlerin rehberinden daha yüksek ve detaylı durumlar belirleyebilir.

Terapist ve Diyetisyen Merkezi Spa Masaj Merkezi olarak, her türlü diyet desteğinin sağlaması için her zaman buradayız. Sağlıklı beslenmenin ve masaj uygulamalarının size getireceği avantajları yaşamak için bizimle birlikte yürümeye hazırsanız çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. Genel olarak Kiloları ile sorun yaşayan bireylerin birçok farklı yöntemler ile bu sorundan kurtulmaları mümkündür ve masaj uygulamaları ile desteklendiğinde oldukça etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilebilir  o yüzden Pendik G5 Masajı, farklı masaj başlıklarıyla gerçekleştirilen işlemlerden birisi olan bu yöntem, selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Darbeli Pendik masaj olarak da tanımlanan bu aletli yöntemi sayesinde diyet ve spor ile verilemeyen inatçı yağların vücuttan atılması gerçekleşmektedir. Kilo vermenin yanı sıra; yorgunluk sebebiyle bazı bölgelerde bulunan kaslarda biriken laktik asidin atılmasına da yardımcı olmaktadır.

Herhangi bir operasyonel müdahaleye gerek kalmadan yapılan bu masaj ile vücuttaki ödem atılabilmekte ve yağ dokusu azaltılabilmektedir. Bu uygulama yöntemi zayıflama veya kilo verme yönteminden daha çok selülit azaltma veya özel masözler tarafından vücut şekillendirme amacıyla kullanılmaktadır. İstanbul spa masaj merkezi İşlemlerde kullanılan ritmik g5 masaj ile vücuttaki kan dolaşımı hızlanmakta ve vücut toparlanmaktadır. Bu masaj vücudun her bir noktasına özel olarak uygulanabilir ancak en çok kullanılan alanlar; kalça, üst bacak, kol ve popodur. Daha etkin kullanım yeri selülittir. Bu g5 masaj cihazının her cilt için kullanılabileceği hassas başlıkları mevcuttur. Bu uygulamayı yapan uzman kişi hastaya özel olarak cihaz başlığı kullanmaktadır. Bu uygulamadaki kullanılan g5 masaj aletinin başlığı döner hareketlere sahiptir ve yukarı aşağı olacak şekilde hareket etmekte ve hedeflenen sonucu en iyi şekilde g5 masajı gerçekleştirmektedir. Derin kan akışını tetikleyen g5 masaj aleti, vücuttaki hassas alanları rahatlatmak içinde kullanılmaktadır.

Leave a Reply