Terleme ve özel masaj

İstanbul Beslenme Diyet Danışmanlık Ve Masaj Merkezi olarak, İstanbul Anadolu yakası pendik bölgesinden diyetisyen ve terapist hizmetleri ile sizlerin hizmetindeyiz. Sadece sağlıklı beslenmenin değil, potansiyel sağlık sorunlarının önüne geçmek için hem kişiselleştirilmiş masaj ve diyet programları geliştirmek hem de konforlu bir ortamda sizlere gerçek hizmet vermek bizim için öncelikli. Uzman canlı ve yazılı desteğiyle her zaman size en mükemmel hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

İstanbul Beslenme Ve Diyet Danışmanlık Masaj Merkezi olarak; Yürürlükteki mevzuata uygun olarak, Özel Tanı, Gereksinim Belirleme ve Seferiye Varmadan Program Oluşturma kabiliyetine sahip kaliteli hizmet anlayışı dahilinde sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kullandığımız Araçlar arasında Cinsiyet, Yaş, Vücut Ölçüleri, Vücut Kompozisyonu, Kalori İhtiyacı ve Semptomların Bütünü Detaylı Bir şekilde Bilgileri bulunmaktadır. Bu bilgiler sayesinde Kişisel, Fiziksel Konforu sağlamaya çalışmaktayız.

Terapist diyetisyen Nefes olarak; Doğru beslenme alışkanlığının kazanılması ve uygulamasının sağlanması için, Yemek Planı Geliştirme, Kişisel Danışmanlık, Laboratuvar Test Analizleri, Beslenme Terapisi ve Nefes alma verme seansları gibi seçenekleri sizlere sunuyoruz. Kaliteyi Esas Alarak, Sürekli Daha İyiye Götürme iradesi içerisinde hareket ediyoruz.

avrupa yakası,anadolu yakası,istanbul masöz,google masaj,facebook masaj,yahoo masaj-twitter masaj, fransız masaj salonu , amerika masaj, pendik masaj salonu

istanbul pendik spa masaj diyet merkezi

Terapist diyetisyen Nefes olarak, bugün dünyanın sosyal ve ekonomik koşullarının ve de toplumsal değişiminin elde ettiği modern yöntemlerin gerektiği kadar beslenme ve dayanıklılık geliştirmesine paralel olarak profesyonel, kapsamlı ve üstün kalitede kişiselleştirilmiş hizmetleri ile sizlere hizmet vermeye çalışmaktadır. Medikal ve yaşam stili konularındaki becerileri, tecrübeleri ve kişiselleştirmelerin faydaları ile tam bir sağlık hizmet paketleri sunmayı hedeflemektedir.

Terleme ve özel masaj uygulamalarıyla kilo vermek hem rahat hem de kolay günümüz teknolojisi bu konularda bizlere çok yardımcı olmaktadır.

Terleme kemeri işe yarıyor mu?

Terleme kemeri yağ ve ödem tutan bölgelerin terlemesini sağlayarak hem zayıflamasına hem de bölgenin şekil almasına yardımcı olur. Pendik Spor esnasında terleme sağlayarak yapılan sporun etkisini güçlendirir. … Terleme yoluyla vücutta bulunan fazla toksinlerin atılmasını ve oluşan ödemin yok olmasına katkıda bulunur.

Titremek kilo verdirir mi?

Cell Metabolism adlı tıp dergisinde yayınlanan yeni bir araştırmaya göre, masaj titreme hareketi sırasında vücut, “irisin” adı verilen doğal bir hormon salgılıyor. İrisin de, kahverengi yağ olarak bilinen vücuttaki iyi yağı harekete geçirerek kalori yakmanızı ve kolay bir şekilde kilo kaybetmenizi sağlıyor.

Proslım Twın ne işe yarar?

PROSLIM TWIN?un titreşimli masaj uygulaması, kaslarınızın saniyede 30 ile 50 kat daha fazla kasılmasını sağlar. Pendik diyet ve masaj merkezi, Kalp atış hızını arttırarak kalori yakımınızı hızlandırır. Böylekle kilo kaybetmenizi hızlandırır.

Leave a Reply