Semiha Beauty Spa Masaj

Pendik Semiha Beauty Spa Masaj Studio, 2006 yılından beri İstanbul’un en prestijli spa ve masaj merkezlerinden biri olarak sizlere hizmet vermektedir. Bütün müşterilerimizin her zaman istekleri doğrultusunda, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışıyla onlara farklı yaşam deneyimlerine kolay yoldan yönlendirmekteyiz.

Özenle seçtiğimiz, istihdam ettiğimiz uzman pendik terapistlerimiz aracılığıyla, Spa Masaj Salonumuzdan almanız gereken eşsiz hizmetler ile cildinize, vücut ve ruh sağlıklarınıza özel olarak tasarlanmış komplike yöntemler ile eşsiz hizmetler sunuyoruz. Günlük prosedürlerimizin yanı sıra, özelleştirilmiş seanslarımızda mevcuttur. Yaptığımız bu tüm aktiviteleri şık, lüks ve keyifli bir ortamda sunuyoruz.

Bir sağlık ve yoga tesisimiz de mevcuttur. Pendik Semiha Beauty Spa Masaj Studio olarak iyi fiziksel ve zihinsel sağlığa dayalı masaj ve gevşeme teknikleriyle, nefes egzersizleriyle, bedenimiz ve zihnimiz arasındaki dengeyi kolay bir şekilde sağlamak üzere geliştirilmiş programlar sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Pendik Semiha Beauty Spa Masaj Studio, mükemmellik arayan veya kendini dinlendirmek isteyen herkes için modern bir cazibe merkezidir. Etik ve saygılı yaklaşımlarımız, herkese çok özel bir his dünyası sunmak için özel olarak tasarlanmış hizmetlerimiz ve hassasiyetimizle, memnuniyetimiz her zaman maksimuma ulaşmaktadır. Sizlere özel masaj uygulamalarımızdan olan Lenf Drenaj Masajından Biraz bahsetmek istiyoruz;

Lenf Drenaj Masajı Nelere İyi Gelir?

Pendik Lenf drenaj masajının genel sağlığınız üzerinde olumlu etkileri vardır. Çünkü lenf, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasının anahtarıdır. Lenf drenajı ve akışını geliştirmek size birçok açıdan fayda sağlar.

Lenf masajı:

  • Basit soğuk algınlığı ve virüslere karşı korur; vücudunuzun enfeksiyonlarla savaşmasına yardımcı olur ve iyileşme ve toparlanma sürecini hızlandırır.
  • Vücudun su tutmasının önüne geçebilir. Lenf sisteminin pompası olmadığı için, eğer uzun süre hareketsiz bir şekilde kalırsanız lenf akışı zorlaşır. Zaman zaman ellerinizin ve ayaklarınızın şişmesinin sebebi de budur.
  • Pendik Lenf Drenaj masajı, Kilo verme sürecini hızlandırır. Lenf sisteminin gelişmesiyle metabolizmanızı hızınız da gelişir. Bu sayede kalori harcamanız da artar.
  • Manuel lenf drenaj, lenfödemin tedavisinde de kullanılır.

Lenf Drenaj Masajının Cilt Yapısına Etkisi

  • Bedeninizdeki Şişkinlikleri ve lekeleri hızlı bir şekilde azaltır.
  • Temiz ve sağlıklı gözeneklere sahip olmanızı sağlar.
  • Yaralı dokuların iyileşmesini hızlandırır. Örneğin teninizdeki çatlaklarının görüntüsünü düzeltir.
  • Selüliti azaltır. Bu tekniğin uygulandığı alanlarda özellikle kan akışı ve sirkülasyon artar, bu sayede selülit görünümüne sebebiyet veren atık toksinler vücuttan atılır.

Eğer hamileyseniz, hamilelik şüpheniz veya herhangi bir sağlık sorununuz varsa, düzenli bir ilaç tedavisi görüyorsanız, yakın zamanda bir operasyon geçirdiyseniz ve herhangi bir şeye alerjiniz varsa lütfen İstanbul Pendik masaj terapistinizle bunları paylaşmayı unutmayın.

Leave a Reply