Gece Spa Masaj Merkezi

İstanbul Pendik Gece Spa Masaj Merkezi , 2000 yılında İstanbul Avrupa yakasında kurulan bir masaj hizmetleri şirketidir. İstanbul Pendik Gece Spa Masaj Merkezi , tedavi edici spa termal masaj teknikleri ve bileşenleri ile tüm vücut sağlığını desteklemeyi ve fiziksel rahatlama sürecini sağlamayı amaçlamaktadır.

Şirket, profesyonel güvenilirliğinin yanı sıra gelişmiş hizmetleriyle de müşterilerine odaklanmaktadır. İstanbul Pendik Gece Spa Masaj Merkezi, özel atölye ekibinden ayrı bir termal masaj salonu veya otel odasına rahat bir şekilde ulaşabilecek masaj terapistlerini sunar.

İstanbul Pendik Gece Spa Masaj Merkezi, yakından ve güvenilir olarak oluşturulmuş teklifler aracılığıyla ortaya çıkan müşteriye özel bir şekilde modifiye edilmiş termal masaj performanslarını sağlama stratejisini kullanmaktadır.

Aynı zamanda, müşterilerinin tam ihtiyaç duydukları eşsiz masaj terapistiyle doğru anlaşmasını kolaylaştırmak için, İstanbul Pendik Gece Spa Masaj Merkezi, ücretsiz hareketini oluşturma aracılığıyla herkesin özel termal masaj terapisti aramalarını kolaylaştırmaktadır.

Şirket, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek için eğitim programlarını destekliyor. Özellikle, sorunlu bölgelerin mevcut terapi formasyonlarına uygun masaj hizmetleri sunarak vücudun fiziksel ve mental yeteneklerini geliştirecek ve artıracak en son yöntemleri sunmayı amaçlamaktadır.

Çok yakında, İstanbul Pendik Gece Spa Masaj Merkezi, masaj terapistlerini talep tahmin edebilme ve planlama stratejilerini iyileştirmeyi amaçlayan yeni yazılımlar sayesinde kendisini inovatif ve şık masaj yöntemleri ve yeni çözümler ile donatmayı amaçlamaktadır.

Sizlere özel olarak seçtiğimiz bazı masaj uygulamalarız sizlerin rahatlaması için oldukça etkilidir.

Derin Doku Masajı

Derin doku masajı, yukarıda açıkladığımız her iki tekniğe de benzer vuruşlar kullanması nedeniyle İsveç masajıyla biraz örtüşür. Bununla birlikte, tahmin edeceğiniz gibi, kas dokusunun iç katmanlarını hedeflediği için İsveç masajına kıyasla çok daha fazla basınç uygulamayı içerir. Derin doku masajı deneyimi diğer tekniklere kıyasla tipik olarak daha az rahatlatıcıdır, bu nedenle masaj konusunda biraz rahatsızlıkla başa çıkabilen insanlar için uygundur diyebiliriz. Yine de The Scientific World Journal’da yayınlanan 2014 tarihli bir araştırmaya göre, bu masaj türünün potansiyel getirisi, kas gerginliğinde bir azalma ve kronik ağrıdan muzdarip olanlar için önemli ölçüde rahatlamadır.

Shiatsu Masajı

Geleneksel bir Japon masajı olan Shiatsu, vücuttaki gerilimi azaltmak ve kan akışını iyileştirmek amacıyla belirli bölgelere, nispeten derin basınç uygulamak için parmakları, başparmakları, avuçları ve bazen dirsekleri kullanmayı içerir. Bu masaj tekniği Qi’nizi (yani enerji akışını) düzenlemek için Doğu akupresür ilkelerine dayanır ve Tokyo’daki St. Luke’s General Hospital’da yapılan bir araştırmaya göre, bel ağrısını hafifletmek gibi çok çeşitli sağlık yararlarına sahiptir. Bununla birlikte Shiatsu’nun faydaları üzerine yeterince bilimsel araştırma olmadığını belirtelim. Uygulama sırasında biraz canınız acısa da eğer sağlıklı biriyseniz; yani masaj yaptırmaya engel bir sağlık koşulunuz yoksa denemekten kesinlikle zarar gelmez.

Refleksoloji

Refleksoloji eller, ayaklar ve kulaklardaki belirli basınç noktalarının vücuttaki diğer organlara karşılık geldiğine dair geleneksel Çin inancı etrafında şekillenen bir masaj türüdür. Bir refleksoloji masajı sırasında, çeşitli sağlık yararları elde etmek için bu noktalara basınç uygulanır. Bununla birlikte, iddia edilen faydaların çok azı bilimsel olarak desteklenmektedir ve söz konusu ciddi sağlık sorunları olduğunda, refleksoloji kabul edilen bir tıp şekli değildir. Yine de, tıpkı yukarıda da açıkladığımız gibi bir refleksoloji masaj seansı da oldukça risksizdir. Çünkü özünde sadece özel bir tür ayak masajıdır. Dolayısıyla stres ve kaygıyı hafifletmenin etkili bir yolu olabilir.

Leave a Reply