Yetişkin ve çocuklara özel masaj

İstanbul Pendik Spa Masaj Akupunktur Merkezi: İstanbul sektöre 2014 yılında girdik. Sektörümüz, bebekler için özel hizmet sunan masaj salonlarından biri olarak yetişklinlere özel spa masaj uygulamaları da sunmaktayız. İstanbul Pendik Spa Masaj Akupunktur Merkezine giden her çocuk güvenli bir ortamda eğlenceli ve terapötik bir masaja sahip olacak.

Güvenlik Öncelikli: Güvenli ve konforlu bir ortama odaklanıyoruz ve bu nedenle son teknoloji ile havalandırma sistemleri, dezenfektan ürünler ve diğer temizlik ürünleri kullanıyoruz. Personelimiz öncelikle bütün bireylerin güvenliğine dikkat ediyor. Hijyen kurallarına uymak, sorulara cevap vermek ve çocuklarımıza rahatlatıcı bir pendik akupunktur apa masaj deneyimi yaşatmak için ekstra özen gösteriyoruz.

Eğitici Oyuncaklar: Biz İstanbul Pendik Spa Masaj Akupunktur Merkezi olarak hem masaj hem de liderliği savunan tüm stratejileri geliştirmek için çocuklarımızın oyun oynamasına izin vermekteyiz. Bu prensip doğrultusunda çocuklarımıza eğitici olarak kullanabilecekleri bir çok oyuncak getiriyoruz. Aynı zamanda Uzmanlar tarafından geliştirilen bu oyuncakların amacı çocuklarımızın motor becerilerini geliştirmek, meraklarını canlandırmak ve onları motive etmektir.

onu ziyaret edenlerin

onu ziyaret edenlerin

İstanbul Pendik Spa Masaj Akupunktur Merkezi Olarak Eleştirel Düşünme ve Yaratıcılık: Çocuklarımızın zeka seviyesini artırmak için çeşitli bilgi aktiviteleri düzenliyoruz. Onlara matematik, okuma, yazma, geometri gibi derslerde ilerlemeleri ve öğretim programına uyum sağlamaları konusunda rehberlik sağlıyoruz. Her yaş aralığındaki çocuklara etkili bir şekilde eğitim ve masaj programları veriyoruz. Aynı zamanda yaratıcı oyun ve aktiviteleri de sunuyoruz ki onlar da eleştirel ve yaratıcı düşünmeyi geliştirebilsinler.

İstanbul Pendik Spa Masaj Akupunktur Merkezi, çocuklar için güvenli ve eğlenceli bir ortam sunmak üzere hazırlanmıştır. Tüm çocuklar bizden keyifli deneyimler almaya devam etmektedir. Bizim hedefimiz, bebeklerimizi daha iyi hale getirmek, bağımsız, girişken ve yaratıcı olarak büyümelerini sağlamak. Kaliteden ödün vermeden, çocuklarımıza ve sizlere eşsiz bir ortam ve mükemmel bir servis sağlamak için her zaman çaba gösteren bir ekibiz.

İstanbul masaj merkezi olarak sizlere özel olan Akupunktur uygulamamızı tavsiye ediyoruz…

Akupunktur nasıl etki eder?

Akupunktur uygulaması yapılırken cilde entegre edilen iğnelerin vücutta tam olarak nasıl bir etki oluşturduğu halen tam olarak anlaşılamamıştır. Fakat yapılan son bilimsel  çalışmalar akupunkturun beynimizde pozitif ruh hali sağlayan Pendik masaj ağrıya karşı etkili maddelerin salınımını arttırdığını göstermiştir. Halk arasında “mutluluk hormonları” olarak adlandırılan bu maddeler serotonin ve endorfinleri içerir.

Yapılan bazı özel deneysel çalışmalar, akupunktur uygulamasının sırt ve eklem problemlerinden kaynaklanan ağrılara karşı etkili olduğunu göstermektedir. İstmasaj.com Ekipleri tarafından Amerika’da yürütülen kontrollü bir araştırma, akupunkturun kronik ağrı üzerinde plaseboya göre daha iyi bir etkisi olduğunu göstermiştir. Bu bilgilerin ışığında aşağıdaki etki mekanizmalarının Akupunktur tedavisinde rol oynadığı varsayılmaktadır:

  • Sinir sistemi aracılığıyla, örneğin endorfinler (endojen ağrı giderici maddeler)
  • Hormonlar aracılığıyla
  • Kan damarlarının aktivasyonu yoluyla
  • Bağışıklığı güçlendirme yoluyla
  • Kasların gevşetilmesi yoluyla

Leave a Reply