Asil Spa Masaj Merkezi

Pendik Asil Spa Masaj Merkezi, 2013 yılında kurulmuş bir masaj salonu olarak İstanbul Anadolu yakasında ilk çalışmalarına başlamıştır. Sektörde yenilikçi yaklaşım ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin kalıcı olarak konforunda önemli bir rol oynayarak her zaman en iyisini sunma arzusuyla çalışıyoruz. Pendik Asil Spa Masaj Merkezi, istanbul Pendik bölgesinde sakin bir atmosfer sunarak vücudunuzun dinlenmesine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Gayemiz;
Pendik Asil Spa Masaj Merkezi olarak misyonumuz; müşterilerimize çağdaş olanaklar ile yardımcı olmak ve onların yaşam kalitelerini iyileştirmek için endüstride lider olmaktır. Biz masaj uygulama sektöründe deneyimli ve profesyonel kadromuzla müşterilerimize hizmette sınır tanımamakta ve onlara verdiğimiz kaliteli her hizmette taahhütten adımızı üst sıralara taşımak istemekteyiz. Her müşteriye değer vermekte ve onlara özel ilgi ile yaklaşmaktayız.

Pendik masaj salonu istanbul masaj google masaj yahoo masaj hotmail masaj facebook masaj avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj internasyonel masaj

Pendik spa masaj güzellik salonu

İnanıyoruz ki daha uzun yıllar bu sektörde lider olmaya devam edeceğiz
Pendik Asil Spa Masaj Merkezi olarak, kişisel gelişim yolculuğuna çok önem veriyoruz. Müşterilerimize ayrıcalıklı bir ortamda en hafif dokunuşlarla büyük bir rahatlama hissi sağlıyoruz. Evrenin tüm uyarıcılarından esinlenerek yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışımızla her müşterimize inanılmaz bir tecrübe sunuyoruz.

Çalışma Şeklimiz
Müşterilerimize konforlu, dostça ve güvenli bir ortam sunmayı hedefleyip, yeteneklerimizi kanıtlamak amacıyla son teknoloji cihazları kullanıyoruz. Böylece konfor, sağlık ve kaliteyi bir arada sunabiliyoruz. Ayrıca zaman kaybını en aza indirgemek için tüm personelimiz bu teknoloji ile birlikte eğitim almaktadır.

Sizlere özel rahatlatıcı masaj yöntemimiz olan Relax yöntemini denemenizi tavsiye ediyoruz.

İstanbul Spa Masaj; Relax Masaj Nedir?

Bu masaj tedavisi stres atmak, gevşemek ve rahatlamak için mükemmel bir yoldur. Hafif, akıcı vuruşlar ve yüksek kaliteli yağ kullanarak, masaj terapistiniz kaslarınızı dikkatlice serbest bırakacak ve sinir sisteminizi sakinleştirecektir. Kendiniz küçük bir bakıma ihtiyaç duyarsanız nazik ve besleyici olan bu masajı tercih edebilirsiniz.

İstanbul gibi büyük şehirlerde yüksek stres altında çalışan herkes bu tedavinin faydalarını hissedecektir. Bir akşam, hafta sonu veya ne zaman isterseniz kendinize zaman ayırıp bu masaj uygulamasını tercih edebileceğiniz  en doğru adres bizim spa masaj salonumuzdur

Relax masajın faydaları:

  • Merkezi sinir sistemini sakinleştirir.

  • Bir rahatlık ve güven hissi verir.

  • Vücuttaki kortizol seviyelerini azaltır, stresi azaltır.

Tamamen rahat olmanızı sağlamak için tedavinizi alacağınız odadaki ışık ve sıcaklığı profesyonel, sertifikalı masaj uygulayıcınız ayarlayacaktır. Terapistiniz, hafifçe gerginlik alanlarını serbest bırakmak için yatıştırıcı, yüksek kaliteli yağ kullanacaktır.

Leave a Reply