Genellikle vücudumuzda bilinen bölgelerde yaşadığımız sorunlar bellidir bu duruma göre mesleğinde oldukça eğitimli terapistler ile çalışmamızın amacı siz değerli misafirlerimize daha kaliteli bir hizmet sunabilmektir. Baş ve boyun, ense ve omuz ve sırt, sırt ve bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorun olan bölgeye yönelik tedavi edici bir masaj uygulamasıdır. Bu masaj uygulamaları rahatsızlık tespit edilen bölgeye terapist veya fizik doktoru kontrolü ve tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulanır.

SÜRE 30 DAKIKADIR

Baş Boyun Omuz Masajı
Sadece baş, boyun ve omuz bölgesine yönelik bir masaj uygulamasıdır. Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde oldukça etkindir. Aromatik yağlar eşliğinde saçları ve saç derisini besleyici etkisi nedeni ile de saçların güçlenmesi ve sağlığını kazanmasında çok faydalıdır.

istanbul masaj salonları pendik masöz bayan sırt masajı avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj

                                               SIRT MASAJ UYGULAMASI

Sırt kaslarındaki gerginliği azaltır, sırt kaslarını gevşetir, ağrı ve tutulmaların oluşmasını engeller. Kamburlaşma, ağır yükler taşıma, kötü oturma pozisyonu, uzun süre ayakta durma, kasların gerilmesine ve düğümlenmesine neden olur. Masaj uygulaması kasları gevşeterek acı ve ağrıları hafifletir. Sinirler omurgadan başlayarak tüm vücuda dağıldığı için masaj yöntemi doğrudan sinirleri etkileyerek sinir sistemini rahatlatır. Yavaş ve ritmik hareketlerle sakinleştirici yada hızlı ve çabuk hareketlerle canlandırıcı etki yapar.

BACAK VE AYAK MASAJ UYGULAMALARI    

Bu masaj uzun süre ayakta kalmaktan kaynaklanan ağrıları gidermeye, egzersiz sonrasında yorgun kasları dinlendirmeye yardımcı olabilir. Kan dolaşımı ve lenf sistemini uyarır ve böylelikle bu bölgeye yapılan düzenli masaj uygulamaları ile uylukların pürüzsüzleşip güzelleşmesini sağlayabilirsiniz. Kötü duruş, sırt ağrısı ve bitkinlik farkında olmadığınız ayak sorunlarından kaynaklanıyor olabilir. Ayaklarınıza yaptıracağınız düzenli masaj seansları sayesinde tüm vücudunuzu gevşetip canlandırarak yorgunluğunuzu atabilirsiniz.