Shiatsu Selülit Champisaj Hint Baş Boyun Masaj Uygulamaları

Shiatsu Masaj Uygulaması

Bu Masaj Uygulamasında Akupunktur noktalarına meridyen boyunca, dairesel şekilde hafif bastırarak uygulanan teknikle birikmiş enerji çözülür ve vücudun kendi kendini iyileştirme gücü tetiklenir. Uzakdoğu Ülkelerinde ‘’Ki ‘’denilen hayat enerjisinin aktığı meridyenler ( kanallar ) üzerindeki belirli noktalara uygulanan basınç sayesinde vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan gerginlikler ve kasılmalar giderilir.

Önemli bir rahatlama ve zindelik sağlayan Shiatsu, aynı zamanda sağlıklı kişilerin sağlıklarını korumasına da katkı sağlamaktadır.Bu yöntem, iğnesiz akupunktur ve “accupressure” olarak da bilinir. Teknik az yağlı veya yağsız olarak uygulanmaktadır.

Uygulama Süresi 50 Dakika

—————————————————————————–

Pendik masaj salonu istanbul masaj google masaj yahoo masaj hotmail masaj facebook masaj avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj internasyonel masaj

Pendik masaj salonu

Selülit Masa Uygulaması

Selülit Masaj uygulaması, deri altı kan dolaşımını iyileştirerek damarların çapının daraltılması ve kanın bacaklardan düzenli olarak akmasını sağlar. Böylelikle bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha kaliteli oksijen gitmesi ve toksit maddelerin vücuttan atılması sağlanır.
Seanslar; Uygulama ve program için lütfen masaj salonumuzun danışmanından bilgi alınız…

Uygulama Süresi 30 Dakika
——————————————————————————
Sensitive Masaj Uygulaması

Yalnızca bacaklara uygulama yapılan bu masaj türünde günün yorgunluğu ile kolayca vedalaşabilirsiniz..

Süre 30 Dakika
—————————————————————————–
Champisaj Hint Baş Boyun Masajı

Bu Masaj Uygulaması Yaklaşık olarak Beş Bin yıldır Hindistan’ da uygulanan “yaşam bilimi” olan ayurveda’ nın içinden doğmuştur.
Hücre ve dokuların beslenmesi, bedenimizin toksinlerden arınması. hint baş masaj uygulaması üst beden, sırt, omuz, boyun, saç derisi, saçlar ve yüze doğal aromatik yağlarla uygulanan; özel tekniğiyle kasları rahatlatarak kan dolaşımını hızlandıran bir masaj uygulamasıdır.Dış etkenlerin başında gelen stres, üst beden ve baş bölgesinde enerjinin bloke olmasına neden olur.

Bu blokaj konsantrasyon bozukluğu, depresyon gibi zihinsel; kas tutulmaları, baş ağrıları gibi fiziksel sıkıntıları meydana getirir. Hint baş masaj uygulaması zihnimizi dinlendirir ve rahatlatır; bedenimize sıkışıp kalmış duygusal sorunlarımızdan arındırır. Böylelikle dinlenmiş bedenin iyileştirme gücü ortaya çıkartılır.

Hint baş masaj uygulaması dinlendirici ve rahatlatıcı etkisi uygulanan masajın tekniği ve kullanılan yağların özelliğinden kaynaklanır. marma noktaları, akupresür, çakra dengeleme ve kişiye özel bitkisel öz yağ karışımları ile kişiye rahatlamanın yanında mükemmel bir arınmışlık hissi ve denge sağlar.
Uygulama Süresi 45 Dakika

Leave a Reply