Masaj yapılan bölgede kan akışının ritmi hızlanır

G Beş Masaj uygulaması kişinin bütün vücut bölgelerine uygulanabilinmektedir fakat genelde en çok yağ birikimi olan kalça, bacak, kol ve uyluk bölgelerine yağ dokusu üretimine meyilli olan bu bölgeler de tercih edilmelidir. Bir çeşit medikal masaj ile tedavi yöntemi olan g beş masaj uygulaması uzman doktorlar tarafından yapılması zaruridir. Yanlış bir teknik ile yapılan masaj uygulamasının daha sonrasında hasta veya kilo sorunu olan kişide istenmeyen başka komplikasyonlara neden olabilme ihtimali bulunur.

g5 masaj aromaterapi masaj ulusal masaj istanbul pendik masaj salonu pendik masöz anadolu yakası masaj avrupa yakası masöz uluslar arası masöz google masaj google masöz internasyonel masaj salonu

      Pendik masaj salonu

G Beş Masaj uygulamasına başlamadan önce hasta kişinin veya kilolarından rahatsız olan kişinin terapi yapılacak bölgesine yağ sürülmektedir. Bu yağ g beş masaj uygulama aletinin işlem yapılacak bölgede daha kolay hareket edebilmesini sağlamaktadır. Yağ sürüldükten sonra ise hastanın işlem bölgesine cihaz başlığından bir titreşim ve dalga frekansı gönderilir ve g beş Masaj uygulaması başlamış olur.

Verilen titreşimler ve dalgalar ile birlikte işlem yapılan bölgede kan akışının ritmi hızlanır. Böylece yağ yakımı, toksik madde atımı, cilt yenilenmesi ve selülit sorununun giderilmesi daha kolay bir hal almaktadır.

Tüm bu işlemler yaklaşık olarak otuz dakika boyunca devam etmekte olup Öte yandan hastanın daha sağlıklı bir cilt için g beş masaj uygulamasının seanslar şeklinde uygulanması gerekmektedir. Kişinin durumuna göre ortalama olarak üç ila on arasında değişen seanslar halinde g beş masaj yöntemini uygulatması gerekmektedir. Kişinin göreceği seans sayısı, cilt yapısı ve cildinde meydana gelen deformasyonların şiddeti ile bağlantılı olmaktadır.Bu masaj uygulaması,Doğru doktor ile kilolardan cerrahsız bir şekilde kurtulmanın en iyi yollarından biridir…

Leave a Reply