profesyonel masaj uygulamaları merkezi

İstanbul İksir Güzellik Ve Masaj Merkezi, 2003 yılında İstanbul, Pendik konumunda kurulmuştur. Sektörümüz profesyonel masaj uygulamalarının hakim olduğu güzellik ve terapi alanlarına odaklanmıştır. Müşterilerimizin genel ruhsal ve fiziksel bireysel ihtiyaçlarına özel özen göstermek için çalışan ekibimiz, onların en iyi şekilde dinlenmesi ve rahatlamaları ile iyileşmelerine yardımcı olmak için bütün gerekli durumlarda elimizden geleni yapmaktan kaçınmamaktayız.

Güzellik merkezimize gelen yeni müşterilerimiz, saygı ile karşılanmakta, tüm talepleri dikkate alınmakta ve kendilerini en iyi şekilde hissetmeleri için elverişli güzellik ve termal masaj hizmetleri sunulmaktadır. Ekibimiz müşterilere sadece basit olarak temizlik, masaj ve saç modelleme olanağı sunmakla kalmaz, aynı zamanda kendilerine yoga seansı, terapi hizmetleri ve sauna kullanımı gibi çeşitli uygulamalar da ulaşılabilir hizmetler sunmaktadır.

avrupa yakası masaj anadolu masaj salonu google masaj yahoo masaj hotmail masaj twitter masaj facebook masaj istanbul masaj internasyonel masaj internasyonel masöz terapist

istanbul pendik masaj salonu

İstanbul İksir Güzellik Ve Masaj Merkezi, bugüne kadar sürekli gelişen teknolojilerle, zamana uyum sağlayarak yaşamdaki en son trendleri ve bilimsel yenilikleri müşterilerimizin iyilikleri için yansıtmaktadır. Sağlık ve güzelliğe duyarlı, memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmaya çalışan uzman ekibimiz, yeni başlayanlar veya rehabilitasyon gerektiren müşterilerimize de, yarınlarını oldukça fazla güçlendirmek için arzu ettikleri türde bireysel terapi hizmetleri sunmaktadır. Sizlere özel olarak sunduğumuz masaj çeşitlerimizin bir kısmını aşağıda olduğu gibi belirtmeyi istedik. Masaj kendi içinde kollara ayrılarak farklı çeşitlerle uygulanabilir. Bunlar; Klasik Masaj, Thai Masajı, Aromaterapi Masajı, Refleseloji Masajı, Lenf Drenaj Masajı, Sporcu Masajı, Baş-Boyun ve Omuz Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı gibi 9 kolda inceleyebiliriz.

Klasik Masaj; Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masaj türüdür.

Thai Masajı; Vücudumuzda ki esnekliğimizi arttırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

Arometerapi Masajı; Bu masajı diğer masaj türlerinden ayıran en belirgin özellik bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanarak uygulanan bir masaj türüdür.

Reflekseloji Masajı; Ayak refleksoloji masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları gibi gün içerisinde spor  veya  iş yaparken kişileri rahatlatmak için uygulanır.

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

Leave a Reply