Masaj uygulaması sayesinde vücuttaki adale ve dokuların gevşemesi sağlanmaktadır

Pendik Özel Spa Masaj Merkezi Anti Stres Masaj Uygulamaları, yavaş ve ritmik tempoda yapılan bir masaj uygulamasıdır. Adalelerin gevşemesini temin ederek rahatlatma etkisi yapar. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan pendik masaj uygulaması sayesinde vücuttaki adale ve dokuların gevşemesi sağlanmaktadır.

Anti-stres masaj Uygulaması yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanını kapsamakta olup gerilimi etkin bir şekilde uzun süreliğine gideriyor.

Shiatsu masaj uygulaması bütün dünya ülkelerinde giderek artan bir ilgi gören bir masaj uygulamasıdır. Tüm vücut akupresör bölgeleri baz alınarak yapılan shiatsu Pendik Özel Spa Masaj uygulaması, dinlenme, özellikle istanbul gibi büyük şehirlerde stresten arınma, ağrılı adale bölgelerinin rahatlatılması ve uykusuzluk sorunlarını giderme amacıyla yapılması büyük fayda sağlıyor.

yağlı tayland masajı Aroma terapi masaj uygulamaları google masaj avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj

istanbul pendik spa masaj salonu

Pendik Özel Spa Masaj Aroma Terapi Masaj Uygulaması

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan doğal bitkisel Pendik Özel Spa Masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masaj uygulamasında dikkat edilmesi gereken hususlar, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masaj uygulamasıdır. Bu masaj uygulamasında oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın doğal özelliği ile olmaktadır. Farklı amaçlar için elde edilmiş yağlar Pendik Özel Spa Masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

Öz yağlarla (esansiyel yağlar) yapılan Pendik Özel Spa Masaj uygulaması, cildinizin yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun adale, eklem ağrılarına ve zayıf dolaşım bozukluklarına çok faydalı olur. Aromatik öz yağların etkileyici kokusu, duygusal kaynaklı fiziksel sıkıntılar üzerinde de çok olumlu etkiye sahiptir . Öz yağlarla nefes alımını rahatlatabilir, sakinleşme sayesinde yavaş tempo  ile kişi nefes alan kişi kendini daha iyi hissedebilir. Aromaterapi, Pendik Özel Spa Masaj uygulamasıyla maksimum iyileştirme özelliği sağlar. Beynimiz, koku ve dokunma gibi farklı kaynaklardan farklı sinyallerle sürekli iyi yönde sinyaller alarak uyarılır. Masaj uygulamalarıyla kişi kendine bakıldığı ve şımartıldığı duygusuyla rahatlar, dinlenir, arınır ve denge bulur.

Leave a Reply