Hem erkeklerin hem de bayanların vazgeçemediği el ve tırnak bakımı spa masaj

Pendik Spa Masaj Ve  Güzellik Merkezi Olarak Sunduğumuz hizmet çeşitliliği sizleri oldukça cezbedecektir Güzellik merkezimiz de manikür ve pedikür hizmetlerini eşsiz bir şekilde uygulayan kalifiye çalışanlarımıza göre günümüz şartlarında hem erkeklerin hem de bayanların vazgeçemediği el ve tırnak bakımı olarak bilinmektedir. Çoğu kişiye göre basit gibi görünse de, aslında yanlış yapılabilecek uygulamalar ile tıp masaj uygulamalarında olduğu gibi el bakımı ve sağlığı açısından istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir. O yüzden bizim tavsiyemiz uzman kişiler tarafından yapılmasıdır.

Genel olarak manikür uygulamasında, tırnağınızda varsa eski ojeniz öncelikli olarak çıkartılır, tırnaklarınız ılık ve strelize edilmiş suda bir süre bekletilir. Ardından tırnak etleriniz temizlenir ve tırnaklarınıza şekil verilir. Tırnağınıza şekil verildikten ve etleriniz temizlendikten sonra isteğinize göre tekrar oje sürdürebilirsiniz.

Pedikür uygulaması da, günümüzde kimi kişilere göre lükse kaçan bir uygulama gibi görülmekte olup ama biz bayanların vaz geçilmezi haline gelmiştir. Oysa ki, pedikür ayak sağlığı ve ayak rahatlığı bakımından herkesin bu uygulamadan yararlanması gereken bir bakım yöntemidir. Manikür gibi gene işin profesyonelleri tarafından uygulanması gerekir. Ayaklar önce ılık ve sterilize edilmiş suda bekletilir, ardından tırnaklara şekil verilir ve etler temizlenir. Varsa nasırlar yumuşatılır ve temizlenir.

Özellikle tırnak batmalarının oluşmasını engellemek için pedikür yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz. Bilinçsizce yapılan uygulamalar sonucunda gerçekten çok sıkıntı yaşayabilirsiniz böyle bir durum yaşamamak için bizleri ücretsiz hattımızdan arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Pedikür uygulamasında, uzmanlar ayağınızdaki; tırnak batmaları, nasırlar, mantarlar, topuk çatlakları, tırnak kalınlaşması gibi sorunlarda yapıcı çözümler üretmekte ve ayaklarınızı rahatlatmaktadır. Daha sağlıklı yarınlar için elimizde bulunan imkanları eşsiz yaratılmış bedenimiz için ve yine kendi hayatımızı daha kaliteli bir hale getirmek için masaj spa hamam ve güzellik uygulamalarından faydalanmalıyız…

Leave a Reply