Masaj spa ve hamam hizmetleri her mevsim biz insanlar için bir ihtiyaçtır

Masaj, spa ve hamam hizmetleri her mevsim biz insanlar için bir ihtiyaçtır, neredeyse her bölgeye ait kültürel değeri olan uygulamalarımızı deneyimleyebileceğiniz eşsiz doğa manzarasıyla Masaj, spa ve hamam hizmetleri tutkunlarına hem görsel hem de ruh tazeleme şöleni yaşatan yeni açılmış sayılabilecek merkezimizde, geniş, güler yüzlü, eğitimli çalışanlarımız ile bölgesindeki masaj ve spa hizmetlerini sunan merkezlerin en iyisi olmayı başarmış durumdayız. Senenin on iki ayı boyunca açık, profesyonel hizmet mantalitesiyle siz değerli misafirlerini ağırlayan bir merkeziz.

Spa programımız ne kadar sürmektedir ?

Hamamda, saunada ve jakuzide geçirilen süreye bağlı olarak yaklaşık üç saat sürmektedir. Bu sürenin yaklaşık bir saati masaj uygulama esnasında geçer. Kese, Köpük, Sauna, buharda geçirilen süre ise otuz dakika civarındadır.

Neden bizim masaj spa ve hamam merkezini tercih etmelisiniz?

Siz Değerli Misafirlerimiz için oldukça özel ve güvenli imkanlar sunduğumuz, Aile, arkadaş veya sevgilinizle güvenli bir şekilde gelebileceğiniz muhteşem doğa manzaralı, Jakuzili, hijyenik hizmet imkanı sunan bir merkez olduğumuz için, profesyonel masöz ve masörleriyle ve mükemmel bir Spa ve hamam deneyimi sunduğumuz için ilk tercihler arasında yer almaktayız.

Masaj Salonumuzda, Sertifikalı terapistler tarafından Klasik (isveç Masajı) – Thai – Spor – Baş Masajı – Derin doku – G5 -Aromaterapi- Tıbbi masaj uygulamaları yapmaktayız. Sizlerin ihtiyacına göre deneyimleyebileceğiniz hizmetlerimizi mutlaka tekrar yaptırmak isteyeceksiniz.

Leave a Reply