Refleksoterapi Refleksoloji Merkezi

İstanbul Medikal Spa Masaj Salonu Refleksoterapi Refleksoloji Merkezi, 2013 yılından bu yana İstanbul, Pendik bulvarında faaliyet göstermektedir. Merkezimiz, İstanbul ve çevre bölgelerine profesyonel masaj hizmeti sunmak için kurulmuştur. Öncelikli misyonumuz sağlıklı bir yaşam tarzı gerçekleştirmek ve müşterilerimize kendilerini rahat hissetmelerini sağlamaktır.

Hedefimiz, ultra lüks masaj odalarımızda verdiğimiz her medikal masaj deneyimini basitçe anlatmak: keyif almak. Müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmak için profesyonel personel ve son teknolojik ekipmanlar aracılığıyla desteklenen sakin ve ince ölçülü spa ortamları oluşturmaya çalışıyoruz.

onu ziyaret edenlerin

onu ziyaret edenlerin

Yürekten inanıyoruz ki, Yoğun duyguların yaşandığı harika özellikler kazandırmak ve müşterilere eşsiz hizmetler vermek. Masajımızla müşterilerimizin fizyolojik ve psikolojik bütünlük hissedecekleri merkezimizdeki profesyonel ve eğitici ekibimiz tarafından sağlanır. Lütfen bundan sonra termal masaj terapisinin dünyasına adım atmak ve İstanbul Pendik Refleksoterapi Refleksoloji Merkezin’de uzman masaj terapistlerimiz tarafından daha sağlıklı bir yaşam stili yaratmak için tereddüt etmeyin sizleri özel masaj seanslarımız için bekliyoruz, Refleksoloji İstanbul Masajı, ayak tabanında belirli noktalara bası uygulanarak yapılan bir masaj türüdür. Bir tür denge masajıdır ve kişinin kendini fiziksel, duygusal ve ruhsal açıdan iyi hissetmesini sağlar. Refleksoloji, ayaklarda bedenin tüm bölgelerine, organlarına ve sistemlerine karşılık gelen refleks noktaları olduğu ve bu noktaların İstanbul masaj  ile beden anatomisinin aynası olduğu prensibine dayanan bir sanattır. Özel el ve parmak teknikleriyle refleks noktalarına uygulanan hafif baskı, stresin azalmasını sağlayarak bedende fizyolojik değişikliklere yol açarak vücut fonksiyonlarının normale dönmesi ile uygulanan misafire rahatlama hissi veren bir yöntemdir.

Refleksoloji Masajının Faydaları Nelerdir:
– Derin bir rahatlık hissi verir.
– Gerilim ve stresi azaltır.
– Kan dolaşımını ve kan basıncını düzenler.
– Uykusuzluğu azaltır.
– Detoks etkisi yapar, vücudu katkı maddelerinden ve toksinlerden arındırır.
– Hormonları dengeler.
– Solunumu yavaşlatır ve derinleştirir.
– Hastalığın oluşumunu önceden engeller.
– Duygusal dengesizlikleri düzenler.

Refleksoloji Masajının Uygulanmaması Gereken Durumlar:
– Hamileliğin ilk 6 ayında önerilmez.
– Kanser, damar, şeker hastalığı olan kişilere önerilmez.

Leave a Reply