Eylem Spa Masaj Salonu

İstanbul Eylem Spa Masaj Salonu Hakkında:
İstanbul Eylem Spa Masaj Salonu , 2011 yılından beri kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hizmet veren istanbul Anadolu yakası pendikte kurulmuş bir premium masaj uygulama merkezidir. Kaliteli ve dikkatli masaj hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Özel ve şifalı dokunuşlarımızı her çevreden insanın masaj uygulamalarından  keyif alarak rahatlaması için geliştirmişizdir.

yağ masajı istanbul pendik masaj salonu internasyonel masaj avrupa yakası masaj uluslar arası masaj salonu google masaj bayan masöz avrupa yakası masöz uluslar arası masöz terapist spa merkezi

istanbul pendik masaj spa merkezi

İstanbul Eylem Spa Masaj Salonu Vizyonu ve Misyonu:
Misyonumuz, her müşteriye kendilerine özel dokunuşlarla rahatlatıcı bir refleksonoterapi hizmeti sunmaktır. Böylelikle, müşterilerimizin bedensel ağrılarını tedavi etmek ve gerçek özgürlüğe erişerek pozitif yaşam alanı elde etmelerini hedeflemektedir. Vizyonumuz; geleneksel olarak sizi rahatlatarak zihinsel ve ruhsal özgürlüğün elde edilmesidir.

İstanbul Eylem Spa Masaj SalonuHizmetleri:
İstanbul Eylem Spa Masaj Salonu, teknik ve uzman kadrosuyla yüksek kaliteli masaj hizmetleri sunmaktadır. Uzman terapistlerimiz tarafından gerçekleştirilen Reflexotherapy, Evrensel Koyu masaj uygulamaları, Osteopati ve Termosill, akupunktur, aromaterapi, lomi-lomi, Ayurveda masaj ve Seksapel gibi çok sayıda masaj tedavisi sağlamaktayız.
İstanbul Eylem Spa Masaj Salonu Hizmetlerinin Özellikleri:
Özel vip üyelerimize iskambil ve poker odaları, lüks ve renkli salonlar, terapistlerin güleryüzlü, pürüzsüz ciltli yastıklar, modern ve temiz ortamlarda özel şekilde hazırlanmış tek kullanımlık havlu seçeneklerimiz mevcuttur. Lux İstanbul masaj salonundaki büyüleyici atmosferde her zaman memnuniyetle anılan modern İstanbul Eylem Spa Masaj Salonu‘nun tüm hizmetlerini ziyaret etmekten mutluluk duyacağız.

Leave a Reply