Pendik Profesyonel Medikal Masaj

Özel Terapist Spa Masaj Merkezi 2005 yılından bugüne İstanbul’da profesyonel masaj hizmeti sunan Masöz Hülya, patentli teknikler ile her bütçeye uygun kaliteli ve güvenilir bir servis sağlamak için evinde masaj hizmeti sunmaktadır. Masöz Hülya tüm müşterilerinin hayata pozitif enerji ile döndükleri ve kendilerini çok rahat hissettikleri ortamı her zaman ön planda tutarak uzman personeli ile en iyi hizmeti sunma sözü vermektedir.

2005 yılından bu yana Masöz Hülya her geçen gün güvenilirliği ile müşteri sayısını arttırarak kendisini ispat etmiştir. Özenle seçilmiş personel ve gelişen teknolojiyle müşterinin her isteğine cevap vermeye özen göstermektedir. Bu anlayışı ile müşterileri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak için masaj odalarını genişleterek kar marjında hareket etmeyi hedeflemektedir.

yağ masajı istanbul pendik masaj salonu internasyonel masaj avrupa yakası masaj uluslar arası masaj salonu google masaj bayan masöz avrupa yakası masöz uluslar arası masöz terapist spa merkezi

istanbul pendik masaj spa merkezi

Uzman Personel: Müşterilerinin tercih ettiği hizmetleri verirken kaliteli ve profesyonel bir servisi tercih eden Masöz Hülya , sağlıklı ve özenli bir masaj sağlayan uzman personelin öncesinde personel seçiminde hassas bir yaklaşım sergilemekte ve belki de Türkiye’de en çok tercih edilen sağlık merkezi haline gelmektedir. Müşterilerine zaman zaman ücretsiz hizmetler de sunduğu gibi onlara özel kampanyalar da başlatmaktadır. Mesela kampanyalı olan uygulamalardan olan medikal masaj uygulamaları,

Pendik Medikal Masaj Uzmanının Farkı Nedir?

Maltepe Medikal masaj terapistlerinin işi genel bir masaj terapistininkinden farklıdır. Tıbbi masaj terapistleri, yaralanmaları eklem ya da kas işlevini geliştirmeye veya kan dolaşımını artırmaya odaklanan bir teknik uygular ve ileri eğitim ve deneyime sahip olmalıdır. Genellikle hastanelerde veya kliniklerde çalışan ve hastalarına vermeleri gereken özel masaj tedavisinin türü konusunda bir doktordan talimat alabilirler.

Öte yandan, genel masaj terapistleri müşterilerine rahatlama sağlamak amacıyla özel merkezlerde çalışırlar. Medikal masaj terapisti olarak benzer teknikler kullanabilirler ve hatta uyguladıkları yöntemlerle bazı kronik ağrıları hafifletebilirler. Ancak genel bir masaj terapistinin asıl amacı tıbbi bir durumu tedavi etmek değil, stresi azaltmak ve müşterileri için rahatlamayı sağlamaktır.

Pendik Profesyonel Medikal Masaj Nasıl Uygulanır?

Tıbbi masaj terapisi, ağrılı veya gergin kasları gevşetmeye, sinir ağrısını hafifletmeye, tetik noktaları serbest bırakmaya, kan dolaşımını artırmaya ve iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olur.

Profesyonel Medikal Masajın Diğer Masaj Türlerinden Farkı Nedir?

Pendik medikal masaj dışında yapılan diğer masajlar gevşemeye daha odaklı olurken, medikal masajlar kas gerginliğini giderme de daha etkili olur.

Leave a Reply