Pendik Özel Sıcak taş masajı

Özel Sevgi Masaj Salonu, 2013 yılında İstanbul, Anadolu yakasında kurulduğundan bu yana ziyaretçilerine profesyonel masaj hizmetleri sunmaktadır. İnsan vücuduna dokunmanın ve bedenine yakınlaşmanın güzelliğini anlamak bizim için en önemli bir duygudur.

Her insanın farklı bir hastalık ya da semptomu var ve Özel Sevgi Masaj Salonu olarak bunu dikkate alarak masaj hizmetleri sunmaktayız. Uzman ekibimiz insan bedeni üzerindeki tamamlayıcı tıbbi sakinleştirme tekniklerini uyguluyor ve hizmete dayalı müşterilere çözümler sağlıyor.

Özel Sevgi Masaj Salonu, Özel hizmetlerimiz ağrıya bağlı olarak bazı bedensel deformasyonların ortadan kaldırılmasından, derin kas gerginliklerinin ve kas spazmlarının azalmasına kadar birçok fayda sağlayabilir. Hijyenik, rahatlık ve güvenlik arayan herkese, hayat kalitesini arttırmak adına profesyonel bir masaj hizmeti sunmak için buradayız.

Özel atmosferimiz, siz değerli müşterilerimize şefkat, hoşgörü ve rahatlık hissi vermek için geliştirdiğimiz tekniklerden oluşur. Pendik masaj uygulamaları İncinmiş bedenlere ve zorluklara tecrübeli masözlerimizin sabrı, bilgisi ve kalplerindeki sevgiyle yaklaşım tarzımıza renk ve konfor katmaktadır. Sizlere özel sıcak bir masaj tavsiyemiz var terapistlerimiz tarafından özenle uygulanan sıcak taş masajı sizlerin de favori uygulamalarınız arasına dahil olacak türden bir masaj yöntemidir.

Sıcak taş masajı

Pendik Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik istanbul pendik masaj yöntemi, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

Pendik Özel Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. Terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine masaj yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece sıcak taş masaj uygulaması için kıyafet giymeyin . Bir çarşafla kaplanacaksın. Genellikle masaj 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • Pendik Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masaj uygulamasından daha pahalıdır.

Leave a Reply