Gerçek rahatlığı tecrübe etmek

İstanbul Pendik Hülya Spa & Wellness Masaj Merkezi 2011 yılında istanbul Anadolu yakasında kurulmuştur; masaj hizmeti sağlayan rahatlatıcı bir ortam sunmak için Pendik Spa & Wellness yaratılmıştır. Maltepede bulunan özel masaj merkezimizde hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

İstanbul Pendik Hülya Spa & Wellness Masaj Merkezi, müşterilerine en iyi kaliteyi sunmada sınır tanımamaktadır. Faaliyet sonuçları açısından tatmin edici olan her bir spa termal masaj hizmeti, misafirlerimizin güvenliği ve mutluluğu için üstün profesyonellikle değerlendirilir.

Hizmetimiz profesyonel ve son derece nezih. Misyonumuz hizmet türleri ve kalite seviyeleri arasında tutarlılık, gerçek zamanlı rezervasyon ve kayıt sistemlerinin iletimi ve etkisindeki genel kültür ve tarih ile ilişki kurmayı desteklemektir; Böylelikle yüksek kalitede hizmetler sunar. Müşterilerimiz için organik ürünlerimizi kullanarak profesyonel masaj, spa ve cildinizi canlandırma hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul Pendik Hülya Spa & Wellness Masaj Merkezi olarak müşterilerin sağlık ve bütünlük bilinciyle tatmin olmalarını amaçlamaktadır. Güzelliğin kaliteli temelleri üzerine kurulu kültürümüz, siz ve bağlı olduğunuz parçalar için tabana yayılan gerçek rahatlığı tecrübe etmenize yardımcı olacaktır.

yağ masajı istanbul pendik masaj salonu internasyonel masaj avrupa yakası masaj uluslar arası masaj salonu google masaj bayan masöz avrupa yakası masöz uluslar arası masöz terapist

istanbul pendik masaj salonu

Kısa vadede hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz, misafirlerimizin sağlıklı bir yaşam tarzını geliştirmelerini, uzun vadede ise hastalıklara ve sersemlemelerin önüne geçmeyi ön planda tutuyoruz. Her biri ekibi tarafından incelenen wellness hizmetlerimiz sayesinde herkesin en doğal ve keyifli şekilde gündelik yaşamına devam edebilmesine yardımcı oluyoruz.

Bizimle iletişime geçmek veya salonumuza gelmek istiyorsanız, lütfen lokasyonumuzu ve mesai saatlerimizi inceleyin. Ayrıca, hizmetler hakkında daha fazla soruya cevap arıyorsanız, web sitemizde size yardımcı olacağımıza söz veriyoruz. Bize ulaşmanın basit yolunu lütfen zihninizden silmeyin.

Masajın en yüksek standart halini birçok klinikte, spor salonunda ve spa merkezlerinde bulabilmeniz mümkün. Terapi göreceğiniz yer neresi olursa olsun, İsveç masajı ile “masaj terapisi” terimlerinin sıklıkla aynı anlamda kullanıldığını görebilirsiniz. İsveç masajının temelini, masajın Asya formlarındaki enerji temelli tarzdan çok, Batı’nın anatomi ve psikoloji konseptleri oluşturuyor. Masaj terapistleri genellikle masaja losyon ve yağların da yardımıyla genel vuruşlarla başlıyor. Daha sonra bu genel vuruşların yerini, problemli alanları belirlemek için uygulanan spesifik vuruşlar alıyor.

İsveç masaj terapisinde 5 temel vuruş tipi bulunur:

  • Efloraj: Uzun ve sakin vuruşlar
  • Petrisaj: Yoğurma, çekme ve germe
  • Ovma: Küçük dairesel hareketler
  • Dokunma: Vurma
  • Titreşim: Sallama ve sarsma

İsveç masajı tüm vücut kaslarında rahatlama sağlar. Eğer bir sakatlığınızın iyileşme sürecindeyseniz bu teknik size iyi gelebilir.

Leave a Reply