Menekşe Spa Masaj Merkezi

İstanbul Menekşe Spa Masaj Merkezi 2013’da kurulmuş, İstanbul Anadolu yakası Pendik Bölgesinde bulunan bir masaj terapisti firmasıdır. Makineler ile ileri teknolojik röntgen odalarından tüm rehabilitasyon ilaçlarına kadar her türlü hizmetimiz mevcuttur.

İstanbul Menekşe Spa Masaj Merkezi  olarak Misyonumuz misafirlerimize daha iyi kalitesini sağlamak ve onlar hakkında endişelenmektir. Müşterilerimizin en iyi sonuçları alacakları ve memnun olacakları şekilde isteklerine yanıt vermek için mükemmelliğe ve ilgili alana uygun yetkili kişiler aramak amacıyla çalışırız. İstanbul Menekşe Spa Masaj Merkezi  olarak Tek hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Vizyonumuz kurumsal gelişme, grupların refahını artırmak, insanın kendisini uyandırmak ve anlamaya destekleyerek hizmet etmektir. İnsan oğluna sosyal kaynaklarla anlam ve cesaret sağlayarak yardımcı olmayı amaçladık. Böylece grup ve bireysel yaklaşımlarla somut olarak tanımlanan problemlerin ortaya çıkmasını önlemek için gereken önlemleri almak için üstüne düşen çabayı sarf ediyoruz.

Değerlerimiz misafirlerimizin her zaman beklentilerini karşılamayı ve değerli hizmetler sunmayı amaçladık. İstanbul Menekşe Spa Masaj Merkezi  olarak Görevimiz; üstün kalite, sadakat ve hızlı cevap sürekli sunmak. Öncelik verdiğimiz konular; Üstün başarı, kaliteye ve hasta odaklanma, kişisel gelişime ve yenilikçiliğe büyük önem veriyoruz. Spa masaj salonumuza özgün özel olarak sunduğumuz uzak doğu masaj uygulamalarından olan Balı masaj yöntemi sizler için önerilen bir rahatlama yöntemidir…

Bali Masajı Nedir?

Pendik Bali masajı, doğu kültürünün bir sentezi olarak geliştirilen, ayaktan başlayıp tüm vücudu kapsayan, farklı teknik ve manipülasyonlarla vücudumuzun kan dolaşım seviyesini artırarak, vücudun rahatlatmasını ve yenilenmesini amaçlayan bir İstanbul pendik spa masaj türüdür aynı zamanda uzman terapistler sayesinde refleksoloji masaj uygulaması gibi Bali masajı da pek çok kronik rahatsızlık ve semptomların tedavisi için uygulanan başarılı bir terapi tekniğidir.

Bali Masajı Tekniği Nedir?

Bali Masaj tekniğinde masaj uygulamasına ayaklardan başlanır ve  thai masajı, İsveç Masajı, sıcak taş masajı gibi bilinen diğer vücut masajlarından farklı olarak refleksoloji  metodu kullanılarak öncelikle ayaklar üzerinden vücudun diğer organ, doku ve kemiklerine uyarılarda bulunulur ve vücudun gevşetilip rahatlatılması sağlanır.

Bali masajını diğer masajlardan ayıran diğer bir masaj tekniği ise pendik masajuygulamasına başlamadan önce vücut üzerinde meridyenlerin belirlenip enerji akışının doğru yönde gerçekleştirilmesinin sağlanmasıdır. İstanbul masaj yöntemi ile Kasların ve dokuların rahatlatılması amacıyla aromatik yağlar yardımı ile uygulanan Bali masajı, el teknikleri ve manipülasyonları bakımından diğer masaj çeşitlerine göre daha sert uygulanabilmektedir.

Bali masajı tüm vücudu etkisi altına alarak, genel olarak ayaklardan başlayıp tüm sinir uçlarını gevşetip, lenf dolaşımını harekete geçirerek masajla kan dolaşımının artmasını sağlar ve vücudu zararlı maddelerden temizleyip, vücudun yenilenmesine yardımcı olur. El ve ayak bölgesinde yoğunlaşarak tüm vücut üzerine uygulanan Pendik Bali masajı, esnetme, germe, sıvazlama ve yumruklama gibi farklı tekniklerin sentezi ile aynı zamanda tedavi edici ideal bir masaj türüdür…

Leave a Reply