hasta özelliklerine göre masaj ve beslenme

İstanbul Spa Masaj Ve Diyet Klinik Merkezi, İstanbul Yenimahalle’de bulunan diyetisyen ve yaşam koçu Dr. Terapist Bergüzar Büyük sever tarafından, kuruluş amacı olarak bilinirliği her geçen gün arttırmak, sağlıklı beslenmenin önemini vurgulamak ve uygulayarak gerekli sonuçları almak olan bir kliniktir.

İstanbul Spa Masaj Ve Diyet Klinik Merkezi, dikkat edilen asıl nokta; hastaların özelliklerine uygun beslenme programları geliştirmektedir. Bu programlar, internet ortamında ki tüm diyet maddelerinden, sosyal medya’daki İstanbul Spa Masaj Ve Diyet Klinik Merkezi, diyet programı yazarlarına kadar değişebilmektedir. Farklı branştan uzman doktorlar ile beraber çalışılarak hastaların besin ve egzersiz programları üzerinde tek tek durulmaktadır.

Kliniğin özel masaj hizmetleri arasında; hastanın ideal kilo ayarlaması, eğitimsel danışmanlık, beslenme programları, multivizyon yoga programları, beslenme bozuklukları ile her türlü sağlıklı beslenme detayları bulunmaktadır. İstanbul Spa Masaj Ve Diyet Klinik Merkezi, sağlık sektöründe verdiği hizmetlerle sürekli olarak olumlu geri dönüşlerle desteklenmektedir.

pendik spa merkezi terapist google masaj instagram istanbul masaj salonları avrupa yakası pendik masöz masaj salonu

istanbul pendik masaj salonu

Diyet firmamız, tamamen online ve en yeni teknolojik altyapısıyla anlık durum takibi, kontrolleri, analiz yöntemi ile tavsiye edilen masaj ve beslenme programını hastalara sunmaktadır. Ayrıca hasta doktor arasındaki sağlıklı iletişimi de büyük önem taşıyan hizmetlerden biridir. İstanbul Spa Masaj Ve Diyet Klinik Merkezi, olarak sağlıklı, fit ve mutlu bir yaşamsal stili hedefleyen herkesin tercih edebileceği özel bir klinik ortamı oluşturmaya çalışıyoruz. Sağlıklı günler için formda olmak çok önemlidir bunun için kilo sorunu olan bireylerin uygun bir diyet programı ile kendilerine daha sağlıklı bir yaşam kazanma şansı mümkündür ve bunu pendik masaj uygulamaları ile daha da sağlıklı ve mutlu bir yaşam idame etme fırsatına çevirebilirler.

İstanbul Pendik Spa Masaj Uygulamaları Merkezlerinde zayıflama ve kilo verme mümkün mü? Kilo vermek için nasıl pendik masaj yapılmalıdır? Kilo verdiren masaj teknikleri nelerdir? İşte tüm bu soruların yanıtı… Masaj yapmak, özellikle selülit ve yağlı bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırdığı için bölgesel zayıflamaya yardımcı olur. Metabolizma hızlandırıcı bir etkiye sahip olan masaj, düzenli uygulandığında vücuttaki yağlanmayı azaltır. Lenf drenaj gibi daha birçok eşsiz özel masaj yöntemi kısa sürede olmasa da düzenli uygulamada selülitleri ve fazla kiloları yok eder. Sizler için bölgesel zayıflatan masajın nasıl yapılması gerektiğini araştırdık.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA MASAJI NASIL YAPILMALI?

Bölgesel zayıflama için uygulanması gereken masaj, birtakım ritmik ve düzenli el hareketleri ile uygulanmalıdır. pendikmasoz.com Cilt altı dokulara ve kaslara dokunarak kan dolaşımının hızlandırılması gerekir. Bu nedenle g5 masajıyla kilo vermek için tecrübeli bir masöz veya kaliteli masaj aletlerine başvurmanız gerekir.

Leave a Reply