Anti stress Masajı uyarıcı manipülasyonlar kullanılmayan rahatlatıcı bir masaj uygulamasıdır

Pendik Spa Hamam Masaj Uygulama Merkezi, Siz değerli misafirlerine bir birinden etkili özel masaj hizmetleri ile bölgesinde bulunan diğer masaj salonlarından daha kaliteli bir mekan olduğunu kanıtlamış bir merkezdir. Bünyemizde bulunan kalifiye masör ve masözler tarafından uygulanan masaj yöntemleri şifa dağıtmaya devam ediyor.

Köpük Masaj Uygulaması: Geleneksel Türk hamamında kese ile deri üzerinde ölü hücrelerin atılarak deri gözeneklerinin açılması ve derinin rahat solunum yapmasını sağlamak ardından yapılan köpük masajı ile de kasların gevşetilmesi ve toksinlerin atılması için yapılan özgün ve mistik bir bakımdır.

Klasik Masaj Uygulaması: Dünyada en yaygın olarak kullanılan masaj uygulamasıdır. Tüm masaj uygulamalarının toplandığı teknik olarak geniş bir yelpazeye sahip ve kaslar üzerine derin etkisi olan bir masaj uygulamasıdır.

Aromaterapi Masaj Uygulaması: Tüm vücuda aromatik esanslarla birlikte kişi üzerine uyarıcı manipülasyonlar kullanılmadan şiddet ve tonu düşük ahenk içinde, kişiyi hem dinlendirmek hem de psikolojik bakımdan rahatlık sağlamak için yapılan bir masaj uygulamasıdır.

Anti-stress Masaj Uygulaması: Kişinin üzerindeki negatif etkiyi almak için sadece geniş adale grubuna ( Bacağın arka tarafı ve sırt kısmına ) yapılan uyarıcı manipülasyonlar kullanılmayan rahatlatıcı bir masaj uygulamasıdır.

Reflexology Masaj Uygulaması: Ayak taban altında bulunan iç organlara bağlantılı sinir noktalarına etki ederek iç organlarla sinir noktaları arasındaki meridyenleri duyarlı hale getirmek için yapılan bir kültürel masaj uygulamasıdır.

Spor masaj uygulaması: Spor aktiviteleri öncesinde, sonrasında ve arasında uygulanan yöntem olup, sert biraz daha kendine özgü manipülasyonlarla, dolaşım düzenleyici ve yorgunluğu giderici bir masaj uygulamasıdır.

Selülit Masaj Uygulaması: Genellikle bayanlarda deri altında portakal kabuğu şeklinde oluşan yağ tabakalarının yakılması için daha çok problemli bölgelerde yoğunlaşarak, uygun manipülasyonların seçilmesiyle yapılan bir masaj uygulamasıdır.

Leave a Reply