Sağlıklı Yaşam İçin Masaj

Sağlıklı Yaşam Masaj Salonu, 2015 yılından bu yana Sağlıklı Yaşam ve Masaj uygulama alanlarında hizmet vermektedir. Anadolu yakası bölgesinin önde gelen spa masaj salonlarından biridir. Sektöründe konumunu koruduğu gibi, kalite standartlarının üzerinde spa ve masaj hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

Firmamız, Türkiye’deki en güvenilir ve profesyonel spa masaj salonları arasında lider olarak yer almaktadır. Gerekli tüm belgelerle donatılmış olmakla birlikte etkinliklerini sadece rehabilitasyon ile sınırlı tutmamaktadır. Ayrıca, oldukça güçlü bir Satış ve Pazarlama birimine sahiptir.

Müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli tutulmuş olup tedarik ve hizmetlerimiz konusunda asla bir aksama olmamaktadır. Tüm spa ve termal masaj terapistlerimizin iyi donanımlı ehliyeti vardır ve her hafta yeni teknikler eğiterek pahalı yeni ve modern cihazlar kullanılarak olumlu sonuçları maksimum olarak masaj yöntemlerimizi optimize etmek için çalışmaktadır.

Her spa termal masaj seansına gelen müşteri, taze çiçeklerden oluşan modern bir ortamda ahşap mobilyalar, sıcak mum aydınlatması, dokunmatik temiz hava filtreleri ve beraberinde mükemmel dinlendirici müzik eşliğinde uykuya dalmanıza yardımcı olacak derecede rahatlatıcı müzik eşliğinde uzman bir masöz tarafından hizmet görürsünüz.

Sağlıklı Yaşam Masaj Salonu, Yeni yıl itibarıyla 22’yi aşkın profesyonel masözü, kimi zaman merkezi çalışmalara dahil olmak üzere, çeşitli seminerlerde ve konferanslarda görev vererek mevcut eğitim seviyesini yükseltmeye ve korumayı amaçlamaktadır.

pendik spa merkezi terapist google masaj instagram istanbul masaj salonları avrupa yakası pendik masöz masaj salonu

istanbul pendik masaj salonu

Kurumsal sitemiz, 24/7 her an 3000’den fazla misafire erişim sağlamakla sağlıklı spa termal masaj salonunun vizyonunu ortaya koymaktadır. Satış ve pazarlama faaliyetleri organik ürünlerin temini olarak yükselmeye devam etmektedir. Müşterilerimizin tüm işlerini çabuk ve güvenli bir şekilde tamamlamalarını sağlamak için teknolojinin en son güncellemeleri aracılığıyla premium hizmertler sunan merkezlerden biriyiz.

  • Sizlere özel olarak uyguladığımız bazı masaj çeşitlerimizi aşağıda belirttik ve bu masaj uygulamaları sadece terapi seanslarımızın bir kısmını oluşturmaktadır daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.
  • Klasik Masaj; Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masaj türüdür.

    Thai Masajı; Vücudumuzda ki esnekliğimizi arttırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

    Arometerapi Masajı; Bu masajı diğer masaj türlerinden ayıran en belirgin özellik bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanarak uygulanan bir masaj türüdür.

    Reflekseloji Masajı; Ayak refleksoloji masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları gibi gün içerisinde spor  veya  iş yaparken kişileri rahatlatmak için uygulanır.

    Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Leave a Reply