Spa Termal Masaj Güzellik Salonu

İstanbul Spa Termal Masaj Güzellik Salonu, Anadolu yakasının seçkin spa termal masaj ve güzellik bakım salonlarından biri olarak 2014 yılında kurulmuştur. Çok yönlü Spa Pendik Termal Masaj Güzellik Salonunun yürüttüğü kaliteli ve eşsiz hizmetleriyle siz değerli müşterilerine her zaman kaliteli, profesyonel ve etkili hizmetler ile kavuştrumanın gururunu taşıyoruz.

Pendik merkezli, Spa Termal Masaj Güzellik Salonu; masaj tedavisi ile yorgunluk ve stresi sorunları ile başetmeyi amaçlayan negatif algıları hissetmeden sınırsız nefes alabilmeyi ve refahı öncelik edinmeyi temel amacı haline getirmiştir. Geleneksel ve modern birçok termal masaj türünde profesyonellik sağlayarak üst seviyede zevk aldırmayı hedeflemektedir.

onu ziyaret edenlerin

onu ziyaret edenlerin

Tüm personelimiz, masaj terapistleri, fizyoterapistler, mezoterapistler, estetisyenler, yakın postür analizi uzmanları ve doktorlar gibi mesleki eğitim almış, deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Üstelik son teknoloji cihazlarımız da her türlü tedavi için geliştirilmiş kalitede terapi seansları vermekteyiz. Aynı zamanda derin ve rahatlatıcı bir dinlenmeyi de harika diyanı ile masaj merkezimize daha ilk girişinizde size sunmaktayız.

Spa Termal Masaj Güzellik Salonu, İstanbul pendikte spa, masaj ve terapi sektöründeki belirleyici bir rol oynuyor ve ortaya çıkan her türlü talebe olumlu cevap vermeyi arzuluyor. Kurumsal müşterilerimiz veya özel müşterilerimize karşı her zaman kutsal sözlerimizi yerine getirerek masaj uygulamaları sonunda memnuniyetle ziyaretcilerimize büyüleyici bir deneyim sunmayı umuyoruz.

Leave a Reply