Derin Doku masaj uygulamasında Bali Thai Spor Ayak Refleksoloji masaj teknikleri kullanılır

Spa Masaj Merkezimizde Sıcak bir sauna seansı ve ardından sıcak bir duş sonrası yumuşayan vücut, derin doku masaj uygulamasına hazır hale getirilirsiniz. Normal masajlara nazaran daha yavaş olan derin doku masaj uygulaması, sıkılaşmış ve sertleşmiş kaslara katman katman uygulanır. Zeytinyağı, fındık yağı, kantaron yağı, üzüm çekirdeği yağı, aspir yağı kullanımı sinirleri ve kasları daha kolay ve hızlı bir şekilde uyarır. Diğer masaj türlerine göre çok daha yavaş hareketlerle, yavaş yavaş artan basınçla derin doku masaj uygulaması başlar. Spazmlar gevşedikçe kan dolaşımı rahatlar, vücutta biriken ödem ve toksinlerin atımı hızlanır.

Derin doku masaj uygulamasında tüm vücuda yapılsa da masajın yoğunluğu ağrılı ya da problemli bölgede yoğunlaşmaktadır. Derin doku teknikleri ile yeterinde çalışılan problemli bölgenin ardından, vücudun kalan diğer kısımlarında kasları kemiklere doğru yumuşak bastırma tekniği ile masaj seansı devam eder. Kronik ağrı şikâyeti ya da spor sonrası vücudunuzda oluşan ağrı sorunlarınız varsa derin doku masajı kendinizi daha sağlıklı ve zinde hissetmenizi sağlayacaktır.

Derin doku masaj uygulaması sırasında adalelere sert basınç uygulamalarıyla vücutta dengeleme sağlanır. Vücudunuzda meydana gelen düzensiz ve dengesiz dağılım kronik ağrılar sebep olabilir. Beden ve zihninizin yeniden uyum içine girmesiyle kronik ağrılar yerini tazelik ve canlılığa bırakır.

Kaslarda meydana gelen sıkışma sebepli ağrı ve acılar giderilir. Derin Doku masaj uygulamasında Bali, Thai, Spor, Ayak Refleksoloji masaj tekniklerinin derinlemesine uygulandığı Derin doku spa masajı kaslarınızı fiziksel olarak rahatlatırken, masaj sonunda zihinsel olarak da rahatladığınızı hissedersiniz. Masaj uygulamalarından alınacak faydaların, fiziksel ve zihinsel yorgunluğun, hamlık ve kulunç ağrılarının tamamen ortadan kalkması için terapistlerimiz tarafından iki günde bir seans uygulanması tavsiye edilmektedir.

Leave a Reply