Pendik Sıcak taş masajı

Pendik Vip Spa Masaj Merkezi, İstanbul Pendik’te yer alan ve konuklarına özel vücut masajı hizmeti vermektedir. Kuruluşundan bu yana, sağlıklı yaşam felsefesini hedeflerimizin önüne koyduk  sizlere zinde, genç ve sağlıklı bir yaşam imkanı sunabiliriz.

Pendik Vip Spa Masaj Merkezi olarak; tüm hizmetlerimizde size sunduğumuz dinamik ve kapsamlı hizmetlerle kaliteli ve doyurucu sonuçlar elde etmenize yardımcı olmayı hedefliyoruz. Günümüz de yoğun temponun ve stresin gevşemeye ihtiyaç duyduğu yaşanılabilir bir ortama karşı müşterilerimize tüm zamanlarında profesyonel hizmetleri sunmaktan her zaman büyük mutluluk duyuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, Pendik Vip Spa Masaj Merkezi farklı yöntemleri de kullanarak profesyonellerimiz tarafından uygulanan özel yöntemlerle tedavilerimiz aracılığıyla sorunlu bölgelerin rahatlamasını desteklemekteyiz. Müşterilerimize aynı zamanda meditasyon seçenekleri, saunalar, spalar ve daha fazlası arasından seçim yapma imkanı da sağlıyoruz.

medikal masaj sağlık istanbul avrupa yakası masaj masöz google yahoo twitter facebook masaj salonu avrupa yakası masöz masaj salonu uluslar arası

istanbul spa masaj merkezi

Misyonumuz, Pendik Vip Spa Masaj Merkezinde misafirlerimize benzersiz ve unutulmaz bir spa masaj uygulamaları gibi saygı, nezaket, temizlik ve gizlilik üzerine kurulu bir ortam sunmaktır. Bu kaliteli fırsatlar sayesinde, misafirlerimiz deneyimlerinin keyfini çıkarıp stresten uzaklaşıp, dinlenebilirler.

Ücretsiz olarak verdiğimiz kişiselleştirilmiş masaj danışmanlığımızın yanı sıra, size, arzu ettiğiniz tarzda rahatlığı ve dinlenmenizi rahatlama hissini sağlamayı hedefliyoruz. Güvenli ve ferah ortamımızda, tecrübeli ekibimizle birlikte en iyi hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

Bu arada sizlere masaj merkezimize özel uygulamalarından olan sıcak bir masaj yöntemimizden söz etmek istiyoruz…

Pendik Sıcak taş masajı

Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik pendik masaj, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. İstanbul masaj terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine masaj yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece pendik sıcak taş masajı için kıyafet giymeyin . Bir çarşafla kaplanacaksın. Genellikle pendik masajı 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masajından daha pahalıdır.

Leave a Reply