Pervin Baran Şifa Spa Masaj

Pervin Baran Şifa Spa Masaj Merkezi, İstanbul Avrupa yakasında 2007  yılından beri “Bel Boyun Ağrısı Ayrıca Fıtık Tedavisinde” en köklü masaj uygulamaları mevcut olan salonlarından biri olarak hizmet vermektedir. Teknolojinin en üst seviyesinde tıbbi cihazların ve uzman ekibimizin modern ve geleneksel yöntemler ile sizlere sağladığı anti stresli masaj kürleri ile ihtiyaç ve isteklerinize göre en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Kaliteyi, konforu ve her şeyi doğal ve organik ürünlerle destekleyerek sunmayı amaç edindik.

Günlük hayatta yoğun tempoda çalışma koşullarının uygun olmaması münasebetiyle, fiziksel veya psikolojik stres durumlarının artması, bel fıtıklarının ortaya çıkmasına bilhassa sebep olabiliyor. Günümüzde, bu problemin çözümünde geleneksel tıp pratiklerinin ötesine geçen bir masaj deneyimi yaşayarak rahatlamanın mümkün olduğunu biliyorsunuz. Bu noktada, Pervin Büyük Sever Şifa Spa Masaj Merkezi yaşamaya başladığınız andan, klasik mesaj terapilerinden dijital cihazlarla desteklenen doğal metotlara kadar, size tam bir rahatlama deneyimi sunuluyor.

Pervin Baran Şifa Spa Masaj Merkezimizden alacağınız masaj hizmetleri, fıtık tedavi hizmetleri ve başlangıçta size kaliteli ve faydalı öneriler gibi tıbbi destek hizmetleri barındırıyor. Bizler, profesyonel kişisel tedaviyi, en son teknoloji ürünlerini ve geleneksel yöntemlerimizi kullanarak her zaman sizlere yardım etmeyi misyon edinmiş bir ekibiz. Uzman ekibimizin kişisel desteği, satın alacağınız cihazlardan ve ürünlerden elde edeceğinize yardım etmesi, en üst kaliteli hizmeti maksimum memnuniyet için sağlıyor.

2007 yılından beri, sizlere oldukça yakınlık gösteren ve memnuniyetiniz için çalışan masözlerimizin çabasıyla, herkesin destek görebildiği, ev yapımı doğal ürünlerle temsil edilen Pervin Baran Şifa Spa Masaj Merkezi, her gün sizlerin memnuniyeti için çalışıyor. Siz de, en kaliteli hizmeti aldığınızdan emin olmak istiyorsanız hemen İstanbuıla gelin ve bizimle tanışın. Pervin Baran Şifa Spa Masaj Merkezimiz ile en doğal, konforlu ve kaliteli masaj hizmetimizle sıcak bir deneyim yaşayın.

Masaj teknikleri genellikle eller, parmaklar, dirsekler, dizler, ön kollar, ayaklar veya bir cihazla uygulanır. Masaj uygulamalarının amacı genellikle vücut stresi veya ağrılarının tedavisine yöneliktir. Avrupa ülkelerinde profesyonel olarak masaj kürü yaptırmak üzere eğitilmiş bir kişi geleneksel olarak masör (erkek) veya masöz (kadın) olarak bilinir. Amerika Birleşik Devletleri’nde Ve Batılı Ülkeler de bu kişilere “Lisanslı Masaj Terapisti” olarak sertifikalı ve lisanslı olmaları gerektiğinden genellikle masaj terapistleri denir.

Profesyonel ortamlarda, uygulanan masaj seansları masaj salonunda kişiye özel masaj masası üzerinde uzanırken, masaj koltuğunda otururken veya yerde minder üzerinde uzanırken masaj yapılır. Masaj sektöründe İsveç usulü, derin doku, yapısal entegrasyon, tetik noktası, elle lenfatik drenaj, spor masajı, Tay masajı ve tıbbi masaj dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan birçok farklı yöntem vardır.

Leave a Reply