Pendik My Day Spa And Massage Center

Pendik My Day Spa And Massage Center, İstanbul anadolu yakası bölgesinde 2015 yılında kurulmuştur. Kalifye çalışanlarının masaj spa sektöründe uzun yıllar tecrübesi ile uygulama yöntemleri arasında vücut masajı, spa, güzellik bakımları alanında uzmanlaşmış bir ekip tarafından faaliyetlerimize başladık.

Güler yüzlü yetenekli ve kalifiye personelimiz, konforlu ve temiz nezih ortamımızda, ilk olarak size özel sauna, spa, masaj ve duş hizmeti sunmaktadır. Özel olarak ayarlanmış rahatlatıcı Türk sanat müzik seçeneklerimiz de var. Aynı zamanda özel bireysel odalar da Spa keyfini yaşamanın zevkini çıkarmak isteyen değerli misafirler için buharlı hamam ve kapalı havuzlarımız da mevcuttur.

Pendik masaj salonu istanbul masaj google masaj yahoo masaj hotmail masaj facebook masaj avrupa yakası masaj anadolu yakası masaj internasyonel masaj pendik masöz masaj ulusal masöz

istanbul pendik masaj salonu

Ayrıca uzman terapistlerimiz tarafından Anti aging, yani yaşlanmayı geçiktirici cildinizin yenilenmesi ve canlanmasını sağlamak, iletkenlik geliştirici, muskuler drenaj ve vücut şekillendirme ve bakımı gibi diğer üst düzey hizmetlerle geleneksel ve modern, konforlu ve nefes aldırıcı bir atmosfer oluşturuyoruz.

Tüm hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini, rahatlama seviyesini ve genel sağlık durumunu kaliteli bir seviyeye getirmek adına kontrol etmek, her zaman elverişli malzemeleri kullanmaya söz vermiş bir firmayız. Pendik My Day Spa And Massage Center Düzenli olarak yapılan denetimler sonucunda uygulama yöntemlerimizin etkinliği de ziyaretçilerimizin olumlu dönüşleri ile kanıtlanmıştır.

Pendik My Day Spa And Massage Center, herhangi bir konuda yardıma ve desteğe ihtiyaç duyan müşterilerimize en üst düzeyde masaj danışmanlığı ve hizmet alma imkanı veriyoruz. Müşteri memnuniyetinin en üst noktada olması amacıyla, profesyonel ve güler yüzlü personelimizle sunduğumuz deneyimli hizmetlerimiz ile sizlere daha sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlamak öncelikli vazifemizdir…

Leave a Reply