Özel Şifa Kupa Masaj Terapi Hacamat

İstanbul Özel Şifa Kupa Terapi Hacamat Merkezi 2007 yılında İstanbul Avrupa yakasında kurulmuştur. Firmamızın amaçları, vücut masajı alanına sunduğu derin masaj uygulamalarıyla insanlara gerçek destek verebilmektedir. Firmamız güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Müşteri haklarını öncelikli olarak tutan, hizmet kalitesini el altından etkinliklerle arttıran ve her zaman gelişmesini destekleyen bir ekip oluşturmak bizim öncelikli prensibimizdir. Bu prensibe dayanarak, müşterilerimizin beklentilerine gerçek mana da cevap verebilecek seviyede hizmetler vermeyi hedeflemek için uygulanan politikaların detaylı incelenmesi gerekmektedir. En iyi tekniklerin, tıbbi tedavi yöntemlerinin ve en yeni donanım materyallerini kullanarak vücut masajı hizmetini en üst düzeye ulaştırma misyonumuzu, gelişen teknolojiye paralel olarak fizyolojik ve ruhsal dinamiğindeki değişimleri ayırarak gerçekleştirmekteyiz. Hepimizin popüler bir söylemiyle mevzuya devam etmek istiyorum: Güvenilir olmak, güvenilirlikten gelen rahatlıktan kaynaklanan özel rahatlatıcı hizmetleri sağlamak. Bu nedenle Özel Şifa Kupa Terapi Hacamat Merkezi dediğimizde, bize gösterilen ilgi ve saygıdan ödün vermeden, verdiğimiz sözleri sonuna kadar tutmaktan memnuniyet duyacağız.

İstanbul pendik spa masaj uygulamaları ile Kan dolaşımını hızlandıran ve vücuttaki dokuları yenileyen özel masaj terapisi ile stres ve depresyondan korunmak, vücudu rahatlatmayı sağlamak da mümkün…

avrupa yakası masaj anadolu masaj salonu google masaj yahoo masaj hotmail masaj twitter masaj facebook masaj istanbul masaj internasyonel masaj internasyonel masöz terapist

istanbul pendik masaj salonu

Masaj Çeşitleri ve Faydaları Nelerdir?

Klasik masaj: Kan dolaşımını hızlandıran ve adaleyi güçlendiren bu Pendik masaj gündelik yorgunluktan kurtulmanızı ve gevşemenizi sağlar. İsveç masajı olarak da bilinir.

Thai masajı: Uzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içerisinde yer alan bu masajda, vücuda baskı, çekme ve gerdirme hareketleri uygulanır. Bazı hareketler sizi zorlasa da bu mesaj size esneklik kazandırır ve vücut enerjisini artırır.

Bali masajı: Aromaterapik yağların kullanıldığı bu masaj, zihinsel rahatlık verir ve bedenin gevşemesini sağlar.Orta şiddetle ve basınçla uygulanan masajdır.

Aromaterapi Masajı: Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu masaj, diğer masajlara göre daha hafiftir, rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

Refleksoloji: Ayağın altındaki noktalara basınç yapılarak uygulanan bu özel masaj, kişinin fiziksel ve duygusal anlamda dengede kalmasını sağlar. Ayaktaki noktaların vücudun belli organlarını temsil ettiğine inanılarak uygulanan bu masajda, rahatlama, ağrıyı azaltma ve kişiye daha iyi bir denge sağlamak amaçlanır.

Tıbbi masaj: Mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasını sağlayan bir masajdır. Pendik Terapisti Hasar görmüş bir organı eski haline döndürmeyi amaçlar. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır ve iç organlara fayda sağlar.

Özel Derin doku masajı: Derin doku masaj uygulaması, kişiyi dinlendirmekten ziyade gerilen kasları uzatma ve gevşetmeyi amaçlar. Derin ve sert baskılarla kasların açılmasını, rahatlamasını, dokuların yenilenmesini sağlar.

Pendik Taş masajıSıcak ve soğuk taşlar kullanılarak yapılan bu masaj, bedeni dengeler ve rahatlatır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak kişiden negatif enerjiyi almayı amaçlar.

Kupa bardak masaj uygulaması: Kupalarla problemli bölgelere uygulanan masaj türüdür.

Stresten uzaklaşmamızı sağlayan özel masaj uygulamaları doğru ellerde, hijyenik ortamda, uzman Pendik masöz veya masör fizyoterapistler tarafından yapılması önemlidir bu sayede daha zinde ve yenilenmiş bir bedene sahip olabiliriz…

Leave a Reply