Meltem Refleksoloji Masaj Merkezi

İstanbul Meltem Refleksoloji Masaj Merkezi, kuruluşundan bu yana sektördeki öncü markalar arasında yerini almaktadır. İstanbul’un Avrupa yakası bölgesinde 2001’den bu yana hizmet vermekteyiz.

Ekibimizin her bireyinin kendi alanlarında uzmanlaşmasını sağladık ve refleksoloji masaj konusunda çok sayıda tecrübeli terapistlerin etkileyici gerçek çalışmalarına dayanmaktadır.

Kaliteyi müşterilerine anlayışla sunduğumuzdan emin olmak için en son teknolojilerini müzakere ediyoruz. Müşterilerimize her zaman yüksek performans, güvenilirlik ve kaliteli hizmetleri profesyonel bir şekilde sunuyoruz. Gücümüz, odağımızdaki resmi, profesyonel hizmete odaklanmamızdan kaynaklanmaktadır.

Organizasyon çalışmalarının aslen doğadan gelen bir dizi özel aromatik yağlara bağlandığına inanan güvenli ekip terapistlerimiz, hastaya esneklik ve titizliğe dayalı yaklaşımlar sunar. Günümüz koşullarında doğru profil oluşturmadaki kolektif algımız sayesinde, İstanbul Meltem Refleksoloji Masaj Merkezi müşteri memnuniyeti standartlarında dünya çapında lider olmaktan gurur duyuyor.

Şirketimiz, sağlık alanındaki bütün meslektaşlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz en iyi kalitede refleksoloji masaj hizmetlerimizin uygulanması için geliştirdiğimiz güvenli ve profesyonel sistemleri göz önünde bulundurmaktadır. Hem danışmanlarımızın temel kabiliyetlerini artırarak hem de fiziksel olarak rahatlatıcı ortam oluşturmak için çaba sarf ediyoruz. Bütün bunların yanı sıra, İstanbul Meltem Refleksoloji Masaj Merkezi ulusal ve uluslararası platformlarda insani açıdan önem taşıyan özel projelere destek olmaktan da gurur duymaktadır. Müşteri memnuniyeti, pozitif kazanımlar ve kişisel sağlık ayrıca güvenlik memnuniyeti için mükemmel bir geri dönüş istemekteyiz.

Kendinizi rahatlatmak ve dinlenmek için bir araya gelin, En iyi spa termal masaj hizmetlerini bulun, İstanbul Spa Termal Masaj Merkezi burada. Evinizin keyfine, evinizi Terapötik dokunuşlarımızla güzel bir masaj salonuna çevirmemizin tadını çıkarın.

Bu Arada Uzakdoğu’ya ve Tayland’a yaptığımız seyahatlerde, gezmekten yorgun düşmüş ayaklarımıza masaj yaptırırken geldi bu proje aklımıza…

Gidenler bilirler, Meltem masaj uzak doğuda spalarda, Pendik masaj otellerde değil, sokaklarda şezlonglarda çok çok uygun fiyatlarla, tabiri caizse ayaküstü yapılır.

Türkiye’de neden bu konseptte, fiyatı uygun, herkesin yararlanabileceği bir yer olmasın diye düşündük ve Hızlı Masajı İstanbul’da tarihi bir binayı restore ederek hizmetinize açtık.

Ayak Masajı ile başladığımız bu projemizi zaman içinde gelen talepler doğrultusunda geliştirdik ve sizlere daha etkili pendik masaj hizmetleri sunmaya karar verdik.

İstanbul spa, termal masajın yanı sıra, artık Wellness,  Anti Aging,  Arınma Terapileri, Reiki, Yoga gibi sizlerin hayatına pozitif katkılar sağlayacak pek çok farklı uygulamayıda hizmetlerimiz arasına dahil ettik.

Leave a Reply