Aramoterapi masajı pek çok açıdan önemli bir masaj türüdür

Relax masaj nedir?
Gevşeme ve dinlenmeye neden olan bu masaj tekniğine gevşeme masajı denir. Bu, herhangi bir terapötik fayda veya uzun süreli rahatsızlık hafifletme içermeden İsveç masaj stilini taklit eden kayma vuruşlarını içerir. Bunun yerine, bu kelimenin tam anlamıyla “gevşeme” kelimesinin “masaj” ile değiştirildiği bir İsveç masaj uygulaması olarak bilinir. Relax masaj aleti sizlere birçok açıdan ayrıcalıklar sağlar.

Masaj terapistleri, misafirlerinin gevşemesine yardımcı olmak için yavaş ve hafif bir baskı uygular.

Genellikle daha yavaş hareket ederler ve her seferinde vücudun bir bölgesine odaklanırlar. Çoğu masaj uygulamasının verdiği rahatlamanın yanı sıra stresi azaltmak veya eklem hareketliliğini geliştirmek gibi başka faydaları da vardır. Birleşik Krallık’taki bir rahatlama masajı tipik olarak rahatlatıcı müzik, loş ışıklandırma ve aromaterapi masaj yağlarını tam vücut bakımıyla birleştirir. Tanımlar değişse de, gevşeme masaj uygulamasının ortak tanımı, vücudun tüm kısımlarını içeren bir tedavidir. Aramoterapi masajı pek çok açıdan önemli bir masaj türüdür.

Relax Masaj Ne Demek?

 Relax Masaj uygulaması, stresi ve gerginliği azaltma amaçlı bir masaj çok faydalı olabilir. Vücudunuzun oksijen alımını ve vücudunuzdaki lenf akışını artırır. Masaj uygulamalarının olumlu etkilerinden dolayı vücudunuz besinlerini işlemeye ve toksinleri atmaya teşvik edilir. Bu bölgelere masaj yapmak uykuyu iyileştirir; ayrıca adale gerginliğini azaltır, ağrıları yatıştırır ve gerginlikleri hafifletir. Ayrıca cildin küçük sıyrıkları iyileştirmesine yardımcı olur. Bir Thai masajı terapisti, birisini doğal olarak rahatlatmak için doğal içgüdülerini kullanabilir. Terapist, danışanı kucaklayarak veya ovalayarak, gevşemeyi kolaylaştırmak için bu içgüdüyü kullanır. Bir masaj sırasında tipik olarak ince bir yağ tabakasına sahip bir masaj masası kullanılır. Birçok hasta masajdan önce kıyafetlerinin çoğunu çıkarmayı tercih eder. Pendik relax masaj salonu yorumlar genellikle pozitif yönde gelişmiştir.

 

 

Leave a Reply