Masaj kaslardaki gerginliği azaltır ve rahatlatır

Pendik Spa Masaj Merkezi, Sıcak taş masaj uygulaması nedir sorusunun yanında faydalarının da neler olduğuna değinmek istedik. Pendik Spa Sıcak taş masaj uygulaması kasları gevşetir, kan dolaşımını arttırır, stresi azaltır, toksinlerin atılmasını sağlar, enerjinizi balansını sağlar, uykuyu düzenler. Romatizmal, eklem ve kas ağrılarına da iyi gelir. Kronik ağrıların şiddetini azaltır.

Kasları Gevşetir

Isıtılan her bir taş, kasılmış adalelerin hızlıca gevşemesine yardımcı olur. Bu durum, kaslardaki gerginliği azaltır ve rahatlatıcı etki yapar.

Kan Dolaşımı Arttırır

Isıtılmış doğal volkanik taşlar kan dolaşımını arttırır. Böylelikle bedenin oksijen ve besin maddelerini daha kolay taşımasına yardımcı olur.

Stresi Azaltır

Pendik Spa Masaj türlerinin her biri de stresi azaltma konusunda bir numaradır. Sıcak taş masaj uygulaması da hem zihinsel hem fiziksel rahatlama sağlayarak stresi yok eder.

Toksinlerin Atılmasını Sağlar

Isıtılmış doğal volkanik taşlar, teninizin gözeneklerinin genişlemesini sağlayarak toksinlerin terleme yolu ile bedenden uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

pendik spa merkezi terapist google masaj instagram istanbul masaj salonları avrupa yakası pendik masöz masaj salonu

istanbul pendik masaj salonu

Enerjiyi Dengeler

Vücut üzerinde belli bölgelere yerleştirilen her bir taş, enerji akışını dengeleme konusunda etkilidir. Bu da her daim geleneksel Çin tıbbındaki durumlara benzetilir.

Uykuyu Düzenler

on beş yirmi bir dakikalık bir sıcak taş masaj uygulaması ile daha konforlu bir uyku uyumak mümkün. Pendik Spa Masaj uygulamasının uykuya olan olumlu etkisi ise yapılan birçok araştırma ile gözler önüne serilmiştir.

Kronik Ağrılara İyi Gelir

Sıcak taş masaj uygulamasının rahatlatıcı gücü ile kronik ağrıların şiddeti azalır ve kişi kendini rahatlamış hisseder. Bel, boyun ve sırt ağrısı gibi kronik ağrılarla baş etmek için siz de bu masaj uygulaması yaptırabilirsiniz. Tabii her zaman söylediğimiz gibi; önce bir doktora danışmalısınız.

Romatizmal Hastalıklara İyi Gelir

Romatizmal hastalıklar, çoğu zaman adale, eklem ve bağ dokularında meydana gelen iltihaplanmaya bağlı semptomlarla ilişkilendirilen rahatsızlıklara denir. Pendik Spa Masaj Sıcak taş masaj uygulaması, cilt altında yer alan doku ve kasları rahatlatır. Ağrıların şiddetini hafifletir.

 

Leave a Reply